Krzysztof Stroiński

8,1
21 951 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Stroiński

Jak dla mnie aktor bardzo niedoceniony i niezauważany pomimo skali swojego talentu i doświadczenia. Ma w swojej karierze świetne role, ostatnia to rola Lulka w Anatomii zła. W dużej mierze dzięki niemu ten film jest naprawdę dobry. Mam nadzieję, że nagroda za ten film pozwoli mu wypłynąć na szersze wody.

krajenar

W zasadzie to się zgadzam. Jednak to że nie gra w w filmach z tą standardową grupką polskich aktorów chyba właśnie pokazuje, że skrupulatnie dobiera role. Postać Lulka to niebanalna rola i tak właśnie Stroiński to zagrał!

Yellow23

Nie mogę się nadziwić jak dobrze zagrał w Anatomii Zła, pokazał że ma wybitny talent rolą Lulka. Może spora w tym zasługa Bromskiego, który specjalnie pod Stroińskiego tworzył scenariusz. Mam nadzieję że stworzy kolejne wielkie dzieło z tym wybitnym aktorem w roli głównej, bo tak cudowną rolę się wspaniale ogląda.

krajenar

Jak myślę o tym aktorze i jego roli w Anatomi zła to mam skojarzenia z feniksem odrodzonym z popiołów. Wiem, brzmi to patetycznie, ale serio myslę, że dla tego aktora zaczęła się nowa era ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones