Krzysztof Hołowczyc

7,3
480 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Krzysztof Hołowczyc

To ten gość jest aktorem?Myślałem,że jego profesją jest informowanie o szkolnych,głupich błędach lub o pechu ,który go prześladuje.Przez niego nie wypaliła akcja"pij mleko- będziesz wielki"Jego wyniki to czwarta liga sportów motorowych.Ale "aktor" !

alfer

bardzo nie ogarnięty i smarkaczy gnojek jesteś i gówno sie znasz na prowrowadzeniu samochodów lamusie. Idz uczyć sie grać w bierki pod wodą gamoniu do kwadratu

użytkownik usunięty
mlody87_10

młody87_10 - alfer na pewno nie jest smarkaczy i na pewno nie gnojek; też nie gamoń - tylko to słyszysz na co dzień, że takich słów używasz i żadnych innych?

Nie ma to jak odpowiedzieć swoim alternantem :D

Last_Ronin

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli ? "alternant " wg.słownika to zwrot z językoznawstwa ... czy chodzi ci o to , że alfer i prestige to jedna i ta sama osoba ? w jakim celu miałbym to czynić teraz po trzech latach ..odpowiadać jakiemuś podjaranemu gówniarzowi , który uwierzył , że szrociarz i kasiarz bryk jest wielki, bo pokazują i kreują wielkiego nieudacznika na idola i mistrza. Podjaranemu i chamskiemu ..zauważ ,ze są tylko same inwektywy . ZADANIE DOMOWE ': WBIJ W GOOGLE zwrot Hołowczyc -pech i zobacz co się stanie ... zastanów się , bez emocji ...dlaczego miałbym po trzech latach wydurniać się z jakimiś " alternantami " skoro mogę po prostu napisać ,że : młody - jesteś żałosnym dupkiem ,który bezkrytycznie łyka kit , który mu serwują media . TAK ! MŁODY JEST ŻAŁOSNYM , BEZKRYTYCZNYM DUPKIEM . alfer
I tak , mimo woli odgrzałem coś starego...Mimo wszystko rad bym przeczytać Twoją opinię n/t aktorstwa owego "aktora" i jego tragicznych wpadek sportowych ...poczytaj sprawozdania z rajdu Dakar , to powinieneś coś zauważyć i zrozumieć ...no chyba , że masz wbity w głowę aksjomat , że " HOŁEK JEST WIELKI " .. i wtedy wszelka wymiana opinii jest zbędna .

alfer

Alternant, to slang imienny znaczy że twój alter może być jak prąd zmienny. A tak bardziej konstruktywnie, to po prostu masz Prestige8 w znajomych i pojawia się nie tylko w tym poście, lecz także i innych, więc stąd zarzut. i Żeby nie było, Hołowczyc to nie aktor...i to jest moja opinia. A co do jego osoby, jestem za a nawet przeciw. Uważaj na interpunkcje, to nie zarzut a dobra rada.

Last_Ronin

Dzięki za info. Wyrażaj się jaśniej , o ile można w mowie potocznej. Istotnie prestige 8 , jest moją znajomą na forum...dość wrażliwą jak zauważam...Dziwi mnie (TROCHĘ ! ) Twoja wrażliwość na posty prestige8. Zdaje się , że nie zauważyłeś "merytorycznego " postu smarkacza z nickiem "młody" . Ani Ty , ani ja nie możemy dyktować komuś ,o czym i o kim ma pisać na forum. Choć zdaje się ,że najlepiej o filmach i aktorach. Z pominięciem "młodego"... Moje dalsze wypowiedzi dostosowałem do jego poziomu...trochę niepoważne i śmieszne i , bo zamiast wymieniać uwagi o filmach,wróciłem do bardzo starego , już dawno zapomnianego, posta. Straciłem czas i tyle.

alfer

Można, tylko wtedy musiał bym podejść do tego na poważnie, a nie za bardzo mam na to ochotę. To nie nadwrażliwość, po prostu lubię teorie spiskowe itp. Co do młodego, to na hejterów, trollów itp nie zwracam uwagi (http://www.youtube.com/watch?v=5GgflscOmW8). Nie daj się prowokować, wyluzuj :D.

Last_Ronin

Szanowny kolego . Jeżeli razi Cię moja interpunkcja , nie musisz czytać moich postów. Jeżeli czujesz potrzebę pomocy i radzenia innym , staraj się pomagać tym , którzy o to poproszą . Mam w domu kilka słowników , więc sobie poradzę ...

alfer

Nigdzie nie napisałem, że mnie to razi lub sprawia mi jakiś problem, więc bez takich :/. Czasami ludzie nie rozumieją mojego dobrego serca...

SZANOWNA prestige 8 dzięki , ale nie potrzebuję adwokatów .alfera nie może, nie jest w stanie obrazić żaden latający w pampersach obsraniec.

użytkownik usunięty
alfer

spox Panowie - uznajcie mój koment (i wszelkie inne dopisane do postów alfera) za zwykłe gadanie konserwy po trzydziestce, która naiwnie wierzy, że jak zwróci komuś uwagę, to ten ktoś się opamięta i będzie po prostu kulturalnie odnosił się do innych ;) Last Ronin - fakt, ulec prowokacji jest niemiernie łatwo ;)

zasraniec raz się zalogował , aby komuś nawrzucać i tyle ...ja uwielbiam takie zera , co wymianę zdań zaczynają i kończą od i na " ..jesteś głupkiem ,idiotą , nic nie rozumiesz debilu..." wiem wtedy ,że maja kał w mózgu i nic więcej ..prestige 8 ...MASZ ZEZWOLENIE PANA RONINA NA NAPISANIE OPINII ? .;-)

prestige ... ten zafajdany debil mnie nie sprowokował -olewałem go i jego pomyje. Stare g..o zostało ruszone , nie wiedzieć dlaczego przez ronina ( ? ). sztuka dla sztuki -klepanie dla klepania ..nie wiem czemu miał służyć Jego wtręt ? Tobie nie wolno pisać gdzie Ci się podoba , ja odebrałem lekcje interpunkcji , o którą nie prosiłem... Jak nie mam co pisać , to wyłączam kompa...nie udzielam nieproszonych rad.

alfer

No cóż to forum i skoro już coś na nim piszesz, to musisz liczyć się z tym że ktoś na to odpowie, w tym przypadku byłem to akurat ja. Miałem nadzieję że wytłumaczyliśmy sobie z jakiego powodu i w jakim celu napisałem swoją odpowiedz, ale widzę że chyba nie czytałeś za uważnie. Nikomu, nie zabroniłem pisać pod twoimi postami, więc zastanów się człowieku co ty piszesz? Co to jest ogółem za podejście do rozmowy, całkowicie nieprofesjonalne, wręcz dziecinne, przecież ja nikogo nie obraziłem, a moja krytyka była konstruktywna.

mlody87_10

Tak gościu . rozchwianie emocjonalne świadczy , że często i za długo się masturbujesz ..znajdź sobie kobietę albo ..co ci tam odpowiada.. z reguły nie wracam do starych postów ale niech tam ..znajdź sobie kobietę to napięcie rozładujesz w sympatyczny sposób...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones