Krzysztof Łukaszewicz

6,5
494 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Krzysztof Łukaszewicz

''Sto dni Hoffmana"-polecam każdemu fanowi OGNIEM I MIECZEM! Książka autorstwa Krzysztofa Łukaszewicza. To niewiarygodne jak wielki udział w ekranizacji miał wtedy zaledwie 22-letni chłopak!

davids98

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100 a nawet 200%. Świetna książka i relacja zarazem. To dowód na to, że w pokoleniu tzw. dzisiejszej młodzieży znaleźc można takich ludzi jak pan Krzysztof Łukaszewicz, który równie dobrze w tym samym czasie mógłby sączyc piwo z kumplami. Książka ta pokazuje również, że warto miec i wierzyc w swoje marzenia - że pewnego dnia mogą się spełnic. Polecam gorąco:))) wszystkim miłośnikom historii i tego filmu!!!

joanka288

Ja też się zgadzam czytałam tę książkę i jest naprawdę ciekawa interesująca i przezabawna polecam

davids98

Właśnie, czytałam, a potem jakoś autor znikł mi z oczu. Przy Quo vadis jeszcze pracował. Przy okazji Karbali zastanawiałam się czy to on :)) Jednak wkręcił się na maksa w filmowy świat. Brawo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones