Kristof Konrad

Krzysztof Wojsław

6,8
511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristof Konrad

choc i tak dobrze ze z polskiego na polski... a nie na jakis k. Delon

shamar

Z takim polskim nazwiskiem z literą ł na pewno nie zrobił by kariery moim zdaniem zmienił słusznie na Konrad ,dla mnie jest to jest polskie nazwisko i być może chciał być kojarzony z Markiem Konradem ;)

EHNATON2

zazwyczaj polskie Ł zastepowane L wiec to nie jest nazwisko typu - Trzetrzelewska...

shamar

Wiem, że nie wykażę się teraz zbytnią inteligencją, ale jak on miał wcześnie na nazwisko?

EHNATON2

chyba Markiem KonDraTem. ;>

shamar

Krzysztof Wojsław nazwisko napisane jest pod jego datą urodzenia,ale kto pyta nie błądzi i nic w tym głupiego :)

EHNATON2

tak... podobno najgłupsze pytania, to te, których nie zadajemy... no, ale to nie znaczy, że część pytań nie jest głupich :P

shamar

Uważam, że bardzo ładne nazwisko wybrał sobie :)

mrkondziu

Może na cześć Josepha Conrada? Ładna zmiana- moje nazwisko po angielsku brzmiało by Brambling :) Nie nawidzę, jak teraźniejsze jest przekręcane- Miss Dżer :/

Nela

już wam mówie. Zmienił nazwisko jak wyjechał do LA bo mówili na niego ŁojslaŁ zamiast Wojsław. Kurde widze że po tej woli zaczęliście o wujciu gadać fajnie ;) Zapraszam do obejżenia Operacja Samum, Hotel California tam gra Dłużej :) pozdrawiam

ofg

a i jakby ktoś mógł zmienić date urodzenia bo troche go odmładza ;)

ofg

zmieniac nazwisko po to zeby chamerykance mogli go wymiawiac jest... hmmm zalosne

shamar

ale to jest tylko pseudonim aktorski.cały czas jest Krzysztofem Wojsławem. żąłosne jest to że komentujesz coś o czym nie masz pojęcia

ofg

chyba ty nie masz... skoro napisales wyzej "ZMIENIŁ NAZWISKO"...

ZDECYDUJ SIE albo wyrazaj sie precyzyjnie

shamar

no widzisz- a Ty sam po polsku nie do końca umiesz pisać- nie "go" (nazwisko) tylko "je wymawiać"... ale ja pewnie jestem żałosny ;P

tyraelx_2

rewelacja... gratuluje intelektu, nie ma to jak czepiac sie przejezyczenia (przepisania?)

shamar

Dziękuję za (podszyte ironią) gratulacje- i życzę sobie (i Tobie) tego, bym mógł już niebawem również pogratulować Ci tego samego. ;P

ofg

Nie on pierwszy i ostatni co do zmiany nazwiska (bądź posługiwania się pseudonimem) i nie chodzi tu o to, że Amerykanie nie umieją wymówić naszych nazwisk i przez to są głupi, czy coś... Czy my nie mamy tych samych problemów z zagranicznymi nazwiskami? Choćby Deep- większość Polaków źle wymawia jego nazwisko- i co? Ktoś nas przez to nazywa chamami?

Nela

nie kumam tej wypowiedzi za bardzo. ale czasami zmiana nazwiska jest wygodna i co wam do tego wy jak chcecie to nie zmieniajcie...

ofg

w tym wątku chyba już wyczerpano limit konstruktywnych komentarzy- uznajmy go za zakończony.

Nela

Temat uznano za zakończony, ale nie mogę się powstrzymać, żeby nie dodać czegoś na temat wspomnianego nazwiska J.Deppa. Większość Polaków źle je wymawia, ale tak samo wielu źle je również pisze i tu mamy bardzo dobry przykład złej pisowni. Johnny ma na nazwisko DePP (czyli "debil" po niemiecku), a nie jak wyżej- DEEp (czyli "głęboki" po angielsku)i wymawia się je po prostu "dep".Zła pisownia czy wymowa to nie zbrodnia, ale warto wykazać trochę dobrej woli i zainteresować się jak jest poprawnie, żeby później nie robić błędów. Znam osoby, które ciągle muszą poprawiać innych odnośnie wymowy swoich nazwisk i nie jest to dla nich przyjemne.

Nela

Mnie od razu skojrzyło sie z Josephem Conradem. Ewidentnie.

mesgerdigantka

też mnie denerwuje to, że ludzie wymawiają "Dip" zamiast "Dep". wkurzające jest to .... grr.. a jak sie ich poprawia to zaraz zapominają i znowu klekoczą "Dip", "Dip"...

pzdr dla wzystkich którzy wymawiają nazwiska dobrze

mesgerdigantka

sugerujesz specjalny zabieg jaki zastosowal Józef Teodor Konrad Korzeniowski herbu Nałęcz ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones