Kristof Konrad

Krzysztof Wojsław

6,8
511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristof Konrad

Zyciowa rola, nie wiem nawet czy mozna nazwac ten przekrótki wystep rolą... jednakze mile zaskoczenie ze Polak w tak wysoko budzetowym filmie.

Bobey

Ale wiadomo, na 90% nie było by takiej roli, gdyby nie nasz wspaniały papież - Jan Paweł II.
Pozdrawiam

DFingolfin

ignorancie powyżej....polski redaktor pojawił się w książce

kedzior141

Mam JP2 i Benka razem wziętych daleko za swoimi hemoroidami
Ja najchętniej bym rozwalił i zaorał cały Watykan
Banda wyzyskiwaczy i tyle
A co do Kristofa Konrada to jestem dumny z faceta

użytkownik usunięty
kedzior141

W książce też postać reportera-polaka pojawiła się przez Jana Pawła II, nie uważasz? Książka została wydana w 2000, więc raczej Dan Brown wiedział, że ówczesny papież jest Polakiem :)

Jestem świeżo po książce i nie było NIC o Polsce i Polakach. Nic. Akurat TVN z filmu, który średnio pamiętam, kojarzę, ale w książce nic. Po za tym, Dan Brown jakby uśmiercił JPII w 1988 i powołał wymyślonego papieża. W książce było wspomniane, że pontyfikat trwał 12 lat ;) W filmie było inaczej - papież był jakby JPII, a ostatni uratowany kardynał - Joseph Ratzinger :D tylko, że wybrał imię Łukasz. Dobrze, że nie Franciszek :P

adriannnn

Ale głupstwa palnąłem. Teraz obejrzałem film, żeby porównać z książką (film o wiele gorszy, za dużo zmienione na gorsze motywy) i jednak ostatni kardynał, w filmie uratowany i później papież, był Włochem, a nie Niemcem. Przepraszam. A w książce jednak wspomniano o pewnym Polaku, którego zna cały świat - Kopernik :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones