Kristin Bauer van Straten

Kristin A. Neubauer

7,7
2 001 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristin Bauer van Straten

Nie wiem jak wam, ale ona mi niesamowicie przypomina Angelinę Jolie ;)
Od razu tak pomyślałam jak zobaczyłam ją w czystej krwi. Jest coś podobnego w tych oczach, ustach i podbródku ;)

Izabell673

Dokładnie!To byłą pierwsza moja myśl jak ją zobaczyłam w roli Pam :)

Izabell673

też tak pomyślałam :D

Izabell673

I te kości policzkowe! Wyglądają po prostu jak bliźniaczki.

symplicja

Hehe ja tak samo pomyslałem ;D

symplicja

Ja również widzę duże podobieństwo, podobny magnetyzm. Uwielbiam kobietę!

missblige_2

Mnie przypomina Bridget Bardot ;p

Polilla

jest o wiele ładniejsza od Angeliny Jolie :D

kropkaaa

zgadzam się że jest podobna , ale dodam jeszcze że jak dla mnie jest o wiele lepsza bo ja lubię a angeliny nienawidze

Tarquin2

niestety ale ona wyglada jak po serii nieudanych operacji plastycznych, a usta ma robione na bank, strasznie sztuczna jest jej gorna warga.

Izabell673

Ja jak ją pierwszy raz zobaczyłam, to pomyślałam, że to Angelina Jolie gra Pam, serio xD

aniula_anka

... ale chwilowe wątpliwości zostały rozwiane, gdy przemówiła ;) Z pewnej odległości, w serialu, ktoś, kto widzi tę babkę pierwszy raz może pomyśleć jak my wszyscy, później odczuwa się już tylko dziwne "angie'owate" wrażenie widząc ją po raz enty :) dla mnie wygląda jak starsza siostra Angie bądź bliźniaczka dwujajowa (pomijam operacje etc, nevermind, podobne są).

Izabell673

jakby przefarbowała włosy to były by baaardzo podobne

Izabell673

To było pierwsze co pomyślałam oglądając ją w "Once Upon a Time", tym bardziej, że gra tam Maleficent, role Angeliny :D

niunia

No właśnie, pewnie dlatego powierzyli jej rolę Maleficent :D

aniaquepaso

Wydaje mi sie że najpierw była Kristin w roli Maleficent a potem Angelina

Izabell673

PRZYPOMINA ANGELINĘ?! Bez żartów. Ale akurat świetnie została obsadzona "po warunkach" w "Zwierzętach nocy" jako silikonowo-botoksowa lala z show businessu xD

Izabell673

Odrazu mi sie to włączyło jak zobaczyłem za zamkniętymi drzwiami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones