Kristin Bauer van Straten

Kristin A. Neubauer

7,7
2 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristin Bauer van Straten

Tak jak w temacie - świetna rola w ,, True Blood ,, - idealnie pasuje do postaci kreowanej przez nią wampirzycy :) Poza tym to piękna i utalentowana kobieta z klasą.

gsitune

mam takie same odczucia co do jej postaci :)

gsitune

Dokładnie :)

Jedna z moich ulubionych postaci - i jest w tym spora zasługa grającej jej aktorki.

gsitune

Jej postać jest rewelacyjna, uwielbiam Pam! I też tak myślę, że to duża zasługa Kristin

użytkownik usunięty
sloneczko161

Ja lubię u Pam chwilę zastanowienia przed wygłoszeniem kometarza.
Poza tym cynizm w wykonaniu kobiety zbyt często w filmach nie występuje:)

gsitune

Zgadzam się. Po przeczytaniu książki wyobrażałam sobię Pam młodziej, ale
teraz nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli. Moim zdaniem Kristin
jest wprost zabójczo piękna. Szczególnie w wampirzej charakteryzacji. A w
pierwszych chwilach przypominała mi Angeline Jolie. Nie wydaje się wam, że
jest do niej podobna na pierwszy rzut oka?

Tinsley89

może na drugi ;) ja natomiast byłam przekonana na początku że to Melissa Joan Hart

Archea

Ja też na pierwszy rzut oka myślałem że to Angelina Jolie ;D

Matt_19_

Miałam to samo skojarzenie od razu - Angelina Jolie. Świetnie wygląda jako wampirzyca i darzę ją dużą sympatią.

Tinsley89

JEST KSIĄŻKA??!!!!!?? MUSZĘ PRZECZYTAĆ ;D

gsitune

http://www.break.com/usercontent/2008/4/Kristin-Bauer-Dancing-at-the-Blue-Iguana -488630.html

ona wszędzie wygląda jak wampirzyca :P ktoś ja znał od tej strony? ja nie :P

użytkownik usunięty
gsitune

W serialu jest naprawdę świetna - przykuwa uwagę już od pierwszej sceny, w której się pojawia. A jej duet ze Skarsgardem jest nie do pobicia. Postać Pam zdecydowanie należy do moich ulubionych.

Pam wymiata! Kristin jest świetna! A co do jej podobieństwa do Angeliny to wg mnie usta mają podobne ;)

Katie_Cassidy_2

"Bla bla, Vampire Emergency bla" - uwielbiam ją w tej scenie!:D

Mims

zgadzam sie z wami, jest swietna:) Zyskuje moja sympatie z odcinka na odcinek w szybkim tempie:)

Mims

Też kocham tą scenę! Albo teraz jak w pierwszym odcinku czwartego sezonu: F[acet]: Czy ludzie powinni się obawiać wampirzego interesu w pobliżu? P[am]: Nie F: Możesz to jakoś rozwinąć? P: Ludzie nie powinni się obawiać wampirzego interesu w pobliżu ;DD

użytkownik usunięty
gsitune

pam to moja ulubiona postac, i kristin jest swietna ale chyba i tak wolalabym mlodsza aktorke, przeciez pam miala wygladac jak 17 latka, alicja w krainie czarow a w serialu jej nie przypomina

gsitune

Pam jest najlepsza.

gsitune

zdecydowanie się zgadzam, mam andzieje, ze dadzą jej filmy kinowe w których jako aktorka będzie mogła się wykazac.
i nie rozumiem jednego - JAK TAKA PIĘKNA KOBIETA, TAK PODOBNA DO A.JOLIE GRAŁA DO TRUE BLOOD W NIC NIEZNACZĄCYCH PRODUKCJACH, ALBO EPIZODYCZNIE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones