Kornelia Strzelecka

6,6
1 165 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kornelia Strzelecka

Uroda tej dziewczyny jest zjawiskowa. A przede wszystkim jest podobna do...Barbary Radziwiłłówny. Swego czasu interesowałam się ta postacią, tak jak wszystkimi Jagiellonami. Ku zaskoczeniu odkryłam, że Barbara nie miała ślicznej twarzy brunetki w wykonaniu Anny Dymnej czy Jadwigi Smosarskiej. Była blondynką w skandynawskim typie Jak zresztą wygląda wielu Litwinów. Blondynka o ogromnych brązowych oczach, dość wydatnym , długim nosie i drobnych ustach wyciętych w serce. Poza kolorem oczu, Kornelia jest niemal kopią Barbary z portretów i opisów jej współczesnych. Jeżeli ktoś chciałaby nakręcić Historię Jagiellonów to ma żywą kopię Barbary. Brązowe szkła kontaktowe i byłaby idealna. A do tego naprawdę świetnie gra. Byłam zdziwiona, gdy przeczytałam, że jest niedoświadczoną aktorką a rola Asi jest jej pierwszą dużą rolą. Jest świetna. Bardzo naturalnie gra nieśmiałą Asię.

Barbarra_Ra

Ciężko się na nią patrzy. Ma tak wielkie oczy, że momentami wygląda jak podrasowana w photoshopie.

wesolyslonecznik

Mój mąż mówi, że wygląda jak Tweety (ten ptaszek który "widział kotecka")
https://fwcdn.pl/cpo/15/98/1598/1468.4.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones