Korn

8,0
1 ocena występów osoby
powrót do forum osoby Korn

Jaka jest wasza ulubiona piosenka?? Ja mam 2: "Freak on a leash" i "Blind".

Munky_2

Off, jest ich duużo... Np. Word up, Y'all want a single, Coming Undone, Politics... I jeszce duuużo więcej :P.

Munky_2

Jest ich duużo... Np: Wod Up, Coming Undone, Y'all want a single, Politics... I coś jeszcze A słyszeliście ich nową piosenkę na myspace?

Munky_2

Jedna?Nie, to niemożliwe żeby wymienić tylko jedną,kocham je wszystkie...no może nie te z SYOTOS.Ale ulubione to np.Make me bad,somebody someone,hollow life,thoughtless,freak on a leash,let's get this party started....

Munky_2

"Freak on a leash"
"Here to stay"
"Proud" z soundtracku do "Koszmar minionego lata"

Munky_2

Oj, wybrać ulubioną piosenkę KoRna?? To to jest możliwe?? Hehe ;) Chyba nie potrafiłabym się zdecydować na jedną :] Ale mogę powiedzieć, że moją ulubioną płytą jest ich pierwsza... Choć reszta oczywiście tez jest świetna !!!!

Munky_2

Będzie prościej jak wymienie jedną która mi się nie podoba :P Mianowicie Helmet in the bush. Reszta jest cool.

kronnos

A mnie się nie podoba 'getting off'. Ma stttrasznie prymitywnt text... RZygać mi się chciało, jak to przeczytałam...

Munky_2

"freak on a leash"
"alone i break"

Zdecydowanie najlepszy zespół metalowy na świecie.

Munky_2

najbardziej lubię piosenki z płyty "Issues" :D

Munky_2

noo... to jak dla mnie są dwie : "Counting on me" oraz "Thoughtless" :d reszta oczywiście też jest niczego sobie ;P

Munky_2

moje ulubione piosenki: Good God i Y`All Want a Single

Munky_2

Zdecydowanie "need to","faget","daddy" z pierwszego albumu i cała płytka "issues"!!!!!!!

Munky_2

no to ja dodam jeszcze "killing" i "bith we got a problem". pozdro.

Munky_2

Moje ulubione to:
Right Now
Blind
Kiss
Falling Away From Me
Y'all Want A Single
i oczywiście Twist

Jeffrey

Mo dobra, po dłuższym zastanowiemiu powiem:
Thoughtless
Somebody Someone
Falling Away from Me
No one's there
Do what they say
Counting on me
(kolejność przypadkowa)
Nie licząc pierwszej 1 drugiej płyty :D
Głupek ze mnnie wiem.

Munky_2

Trudno powiedzieć. Prawie wszystkie bardzo lubię. Ale może podam: "Hollow life", "Couting", "Wake up", "Did my time", "Falling away from me", "It's on", "Freak on the leash", "Got the life", "Blind", "Faget", "Twist" i piosenka z najnowszej płyty "Starting over". Jest ich dużo, dużo więcej, ale za wiele by wymieniać:)

Coward

Falling Away from Me
Yall Want A Signle
Did my time

Bover0

Ever Be(za wzgledu na klimat, nie txt)
Did my time
Here it comes again
Counting on me
Make Believe
Bottled up inside
Falling away from me
Trash

Munky_2

No to jest trudne pytanie bo ten zepsuł niema Jednej piosenki Najlepszej
bo teoretycznie mi się wszystkie podobają.
Jak byś napisał np.15 piosenek najfajniejszych to inna sprawa...

Munky_2

Jedyna piosenka korna która mi się podoba to "Lies" z pierwszej płyty. Reszta to lipa.

Munky_2

Ah dodał,że przesłuchałem wszystkie płyty bardzo szczegółowo razem z pierwszą epką. Pozdrawiam.

Ziombel_3

HTS ( w ogóle cała untouchables )
Falling away from me
for no one
4U
ADIDAS
Twist
Coming undone
Twisted tranzistor ( głownie za teledysk)
blind

i wiele innych...

... prawde mowiac to prawie wszystkie

Munky_2

O kurcze, trudny wybór, ale wg mnie to:
- Make me bad
- Falling away from me
- Blind
- Freak on a leash
- Got the life
- ADIDAS
- Here to stay
W sumie mogę tak wymieniać jeszcze z godzinę :):P

aisakob

1. Freak on a leash
2. Falling Away From Me
3. Right Now
4. Here to stay
5. Did My Time

Ale będzie tego dużo, dużo więcej ;)

jantar20123

shoots and ladders najbardziej i na zawsze
kill you
proud
blind
swallow
no i nie wiem no, ogólnie wszystko z pierszych dwóch płyt i demo D:

Munky_2

Zgadzam się "Kill You" jest świetną piosenką, zresztą cała płyta jest genialna! Life is Peachy rządzi!

Munky_2

Got the life, Freak on a leash, did my time, fallin away from me, trash i Play me :D

_Magnum

Wszystkie oprócz Love and Luxury

Munky_2

A.D.I.D.A.S,,Falling Away From Me,Alone I Break,Let The Guilt Go ciezko wymienic jedna bo wszystkie sa super:)))))KORN wymiata

Munky_2

Moje ulubione to zdecydowanie A.D.I.D.A.S., Daddy, Falling Away From Me, Somebody Someone, Kiss, Evolution... i wiele innych ;)

Progresywna

Evolution

Lonely

Naprawdę ciężko stwierdzić bo uwielbiam ich całą twórczość no ale:
Falling Away From Me, Liar, Twisted Transistor, Word Up, Politics, Ya'll Want A Single, Twist i w sumie wymieniać jeszcze mogę sporo

użytkownik usunięty
Munky_2

1. Falling Away From Me
2. Word Up
3. Did My Time
4. Dead Bodies Everywhere

Munky_2

1. Here To Stay
2. Coming Undone
3. Dead Bodies Everywhere
4. Thoughtless
5. Word Up

Munky_2

Coming Undone, choć dopiero zaczynam historię z Kornem :D

lexor44

Wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Munky_2

it's on, daddy, all in the family, y'all want a single, got the life, wicked, make me bad, shoots and ladders i mnóstwo innych

Matthias4719

Daddy
No Place To High
Mr.Rogers
ADIDAS
Hey Daddy
Evolution

Foxi_2

COMING UNDONE!!!!

izaa_kwiat

Did my time
Coming Undone
Thoughtless
Evolution
Here To Stay
Got The Life

linkin park

1.Freak on a Leash - nie ma bata, piosenka ma to COŚ, co zdecydowanie wyróżnia ją na tle innych <nie wiem co to jest ;]>
2.A.D.I.D.A.S. - KoRn z lat 90 bije na głowę ten z 00-10 ;] Ta piosenka to b.dobry przykład.
3.Right Now - RIGHT NOWWWWWWWWW :D Najlepsza piosenka Korna 00-10.
4.Evolution - niby nic takiego, a jednak ... piosenka to miód dla uszu, teledysk też niczego sobie ;]
5.Got the Life - bardzo mi się podoba :P

Dalej jest różnie, ale miejsca 6-10 to piosenki z trzech pierwszych albumów :D

Munky_2

Got the life
Thoughtless
Blind
All in the family
Freak on a Leash

Munky_2

Freak on a Leash

Munky_2

TRASH oraz GOT THE LIFE.

Munky_2

Right Now, Got The Life, Bitch We Got A Problem, Evolution, Kiss, Counting On Me, Falling Away From Me + dużo, dużo więcej...

Munky_2

mogę powiedzieć, że wszystkie z pierwszych 6 płyt :P oczywiście są lepsze i gorsze, ale nie potrafię wybrać nawet kilku najlepszych

Munky_2

Trash

Munky_2

Co pół roku inna. ;) Aktualnie największą fazę mam na "People pleaser"
W TOP widziałbym jeszcze (kolejność przypadkowa) "Right now", "Clown", "Counting on me", "Coming undone", "Beg for me", "Bottled up inside", "Bi#@, we got a problem", "Somebody someone", "It's all wrong", cover "Kidnap Sandy Claws", "Trash", "Twist", "Here to stay"...
Ostatnio łapie fazę na "Appears", "Hater", "Hushabye", "Break some off" i internetowe wynalazki typu melodia "Last legal drug" do wokalu Katy Perry z "E.T.", mashupy "We will rock you" (voc) z "Coming undone" oraz ""Inside out" z muzyką Papa Roach. Ciekawe czy ktoś kiedyś stworzy mashup Korna z Kabanosem. xD

Munky_2

Got the life, Did my time i Alone i break. Chyba. Bardzo trudno wybrać.

kryslav

Trash, Evolution...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones