Kora

Olga Aleksandra Ostrowska

9,2
814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kora

polska wokalistka, z niesamowitą charyzmą obdarzona mocnym głosem. Uwielbiam muzyke Maanamu!

użytkownik usunięty
menshikov

Ja też uwielbiam muzykę Maanam i szczęśliwa że Maanam wrócił do początków. Mam jedno "ale" co do tego ze Kora dwukrotnie wychodziła za mąż. Chyba to nie jest prawda bo Kamil Sipowicz nie jest jej mężem.

użytkownik usunięty
menshikov

Ja też uwielbiam muzykę Maanam i jetsem szczęśliwa że Maanam wrócił do początków. Mam jedno "ale" co do tego ze Kora dwukrotnie wychodziła za mąż. Chyba to nie jest prawda bo Kamil Sipowicz nie jest jej mężem.

użytkownik usunięty
menshikov

Ja też uwielbiam muzykę Maanam i jestem szczęśliwa że Maanam wrócił do początków. Mam jedno "ale" co do tego ze Kora dwukrotnie wychodziła za mąż. Chyba to nie jest prawda bo Kamil Sipowicz nie jest jej mężem.

rzeczywiście, Kora ma świetny głos - po prostu niesamowity! uwielbiam to co śpiewa i oficjalnie uważam się za jedną z najlepszych polskich piosenkarek, jakie kiedykolwiek śpiewały:). świetna, charakterystyczna barwa i niepowtarzalne piosenki!

martinesek1

Kora, parawdziwa artystka z klasą, z ogromnym życiowym bagażem i hipnotyzującą osobowością. Wyrazy szacunku.

menshikov

Tylko słabo mówić po polsku- chyba bez te dolary (oczywiście po powrocie z zagranicy)

semenus

Kora to wspaniała teksciarka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones