Kit Harington

Christopher Catesby Harington

8,2
24 006 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kit Harington

Jon zawsze mi się kojarzył jakoś tak: http://gotjonsnow.com/jon-snow-fan-art/ (to na samej górze z
duchem i krukiem), a tu patrzę dwudziestoparoletni laluś, z średnimi umiejętnościami aktorskimi i
kompletnie inną buźką. Do tego w książce Jon zawsze był dla mnie ideałem: honorny, urodzony
przywódca, wojownik, mądry facecik (do tego w moim typie :D), a tu takie coś. W filmie jest inaczej
przedstawiony, cały czas nadmuchany i z cierpiertniczą facjatą. Jedynym plusem Kita to przepiękny
głos, i mimo wszystko (tu SPOLIER!) Wierzę w Jona i wiem, że nie zginie, i nawet pogodziłam się z
tym, że jak przeżyje to będę musiała patrzeć do końca na tego "płaczka", ale co mi tam, Snow i tak
zawsze będzie moim absolutnym number 1! Kit, daję ci 4/10 za dobre chęci ;), może podwyższę jak
bękart zasiądzie na Żelaznym Tronie, ale będę musiała trochę poczekać :3

Zuzak222

Dokładnie , mam takie same odczucia. Jon był moim ulubionym bohaterem. Tajemniczy, twardy , honorowy, zahartowany w twardym życiu ludzi północy i męski ! a nie taki laluś nadymający usta z drewnem w tyłku . Ta rola została totalnie nieodpowiednio obsadzona , a ocena jego aktorskiej gry to chyba jakaś pomyłka !?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones