Kim Kardashian

Kimberly Noel Kardashian

5,6
578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kim Kardashian

Te usta, te piersi, te nogi, ten tyłek. Ten oszałamiający wzrost. Wymarzona propozycja dla każdego kolekcjonera pustostanów. Jej data przydatności do spożycia, podejrzewam, że nawet dwa tygodnie nim się znudzi na amen. Kiedyś też były takie dziewczyny, ale jakże inne np. Holly Golightly w "Śniadaniu u Tiffany'ego". Był w nich o wiele większy wdzięk i urok. A dziś? Dzisiejsze bimbo girlsy są jakieś takie sztuczne, koślawe i wielkie. Nieprawdziwe. Tak naprawdę nie wiesz co z taką zrobić. Najlepiej chyba nie zwracać uwagi. Udawać, że nie ma się papierosa, a na dworze wcale nie świeci słońce, tylko pada śnieg. Odganiać, odganiać, jak muchy tse-tse.

La_Pier

Ewa Farna - Woopsy Daisy

La_Pier

Akurat mnie Kim imponuje- teraz wszystkie (prawie) aktorki chcą byc jak najchudsze, a ona ma świetną figurę (wcale nie jest chuda) i się tym chwali!

Pearl158

O naiwności. Ta 'figura' też jest zasługą chirurgów.

Heyzer1910

No dobrze, może jest. Ale mnie nie chodzi o to, czy się operowała czy nie, lecz o to, że raczej wbrew obecnym trendom na bycie chudą, ona ma bardziej okrągłe kształty.

Pearl158

Trend na bycie chudą? Od 1980 do 2013 liczba ludzi otyłych podniosła się z 857 milionów do 2,1 miliarda. W Stanach szczególnie mają z tym problem. Wydaje się tam 190 miliardów dolarów na walkę z otyłością. Jest to również ważny temat rozmów dla ONZ. Więc o jakich trendach na bycie chudą mówisz, skoro nigdy nie było tak dużo ludzi otyłych?

RienN

Myślę, że trochę niejasno się wypowiedziałam i mogłeś/aś to źle zrozumieć.
Chodziło mi o to, że teraz większość aktorek, piosenkarek, nie mówiąc już o modelkach są przeraźliwie chude, przez co niektóre nastolatki mogą popadać w kompleksy i chcąc uzyskać idealną figurę, posuwają się do drastycznych metod, jak głodówka, diety-cud i wyczerpujące ćwiczenia, co niekiedy prowadzi do anoreksji. Chodziło mi tutaj o młode, wrażliwe dziewczyny. Może i jestem przewrażliwiona, ale moja siostra boryka się z bulimią i z żalem na to patrzę...

Pearl158

Wymień z nazwiska te aktorki i modelki, które są "przeraźliwie chude"

Pearl158

A najlepiej to zabij wszystkich szczupłych i chudych, bo jak śmią łazić koło twojej głupiej siostry, której problemem nie jest figurą innych ludzi tylko zakompleksienie i brak rozumu.

Twoim zdaniem ja bym była usprawiedliwiona gdybym wstrzyknela sobie beton w dupe (był taki przypadek) bo nie mam tyłka jak Kim? Weź myśl.

Pearl158

Figurę ma równie kiepska co sztuczna. Do tego jest znana z tego, ze jest znana.

La_Pier

Jest straszna. Przez napompowane do oporu usta, wygląda jak suszacy się na sloncu gad.

La_Pier

Powiem wam prawdę o anielicy Kim Kardashian. Tak, tak, K. Kardashian to ANIELICA. Wszak ona twierdzi, że liczy się d...a, A-NIE-LICA.

La_Pier

Powiem wam prawdę o anielicy Kim Kardashian. Tak, tak, K. Kardashian to ANIELICA. Wszak ona twierdzi, że liczy się d...a, A-NIE-LICA.

Shadow_dawnego_ggggggg

po co znowu piszesz ten sam chujowy żart

marcin_lendzion

Po co? Po to aby jak najwięcej ludzi go usłyszało. więc PO CO te głupie pytania?

La_Pier

To już problem Kanye a nie twój co z nią zrobić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones