Kim Cattrall

Kim Victoria Cattrall

8,0
6 373 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kim Cattrall

Jakoś tak nie mogę sobię wyobrazić, aby moja babcia grała w takich scenach jak ona np. w sexie w wielkim mieście:P

Angela4b

Proszę Cię...nie rób babci z pięćdziesięcio paro letniej kobiety. Wg Ciebie jak się ma 70 to juz się dawno robaki karmi kilka pięter niżej? Wg takich chorych teorii większość 20 paro latków ma za matki babcie... Trochę trzeźwości i szacunku do ludzi. A jeśli Twoja babcia by miała dość wigoru i chęci, aby np. grać w filmach to super.

uwieziona

Przecież pięćdziesięcioparoletnia kobieta bez problemu może być babcią, nic w tym dziwnego ani uwłaczającego.

pan_dziejaszek

Sugerujesz że wg mnie fakt bycia babcią jest uwłaczający w jakikolwiek sposób wg mnie, mimo tego co napisałam powyżej? Kompletnie nie zrozumiałaś tego, co i w jakim kontekście napisałam w odpowiedzi na post Angeli i nie piszę tego, żeby Ci ubliżyć, tylko zwrócić uwagę żebyś się najpierw zastanowiła, zanim w emocjach coś komuś napiszesz co się kupy nie trzyma w zestawieniu do tego, na co i komu odpowiadasz. Pozdrawiam.

uwieziona

A jak niby mam rozumieć takie połączenie "nie rób babci z pięćdziesięcio paro letniej kobiety" + "Trochę trzeźwości i szacunku do ludzi". Wytłumacz mi to proszę.
Nie wiem też jak mam rozumieć używanie rodzaju żeńskiego w stosunku do kogoś ze słowem "pan" w nicku, może lepiej nie będę nic pisał w emocjach.

pan_dziejaszek

Babcią 6-10latka max, na pewno nie Twoją

BloodyMaja

Nigdzie nie pisałem, że moją, nie wiem skąd to wzięłaś i o co ci w ogóle chodzi.

pan_dziejaszek

"Jakoś tak nie mogę sobię wyobrazić, aby moja babcia grała w takich scenach jak ona"
porównałeś kobiete do swojej babci

BloodyMaja

Ja tego nie napisałem.

pan_dziejaszek

sorry xd

BloodyMaja

moja mama ma 52 lata i sześcioletniego wnuczka - także Kim już niestety jest w babcinym wieku (zazdroszczę jej i w tym wieku chciałabym miec takie ciało i taką chuć jak ona w SwWM :P )

delishya

niektore kobiety maja wnuki w wieku 35 lat wiec nie ma czegos takiego jak babciny wiek

BloodyMaja

posiadanie wnuczka w wieku 35 lat nie jest normalne, ale w wieku 50 lat juz tak (jesli babcia urodziła swoja córke w wieku 25, a ona swoje dziecko w wieku 25 lat, to mamy właśnie babcię w wieku 50 lat)

BloodyMaja

"niektore kobiety maja wnuki w wieku 35 lat wiec nie ma czegos takiego jak babciny wiek"

Skrajny przykład który zajeżdża lekką patologią, bo musiała by urodzić w wieku 18 lat a córka pójść w jej ślady i urodzić jeszcze wcześniej w wieku 17 lat. Czyli generalnie dwie wtopy. Tak więc patologia lub głęboka wieś zabita dechami, gdzie najbliższy sklep z gumami lub lekarz z tabletkami jest o 5 dni jazdy furmanką.

perun_6

dobrze że piszesz bo bym nie wiedziała xD

BloodyMaja

Ogólnie peace, ale tak mnie naszło na lekką dywagację :D

pan_dziejaszek

tyle że ona nigdy nie bedzie babcią. nie ma nawet własnych dzieci. jej wybór i tyle. I więcej szacunku

Krzysiek6047

Kto komu nie okazuje szacunku niby?

pan_dziejaszek

Pewnie źle zacytował albo nie rozumie o czym dyskusja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones