Ken WatanabeI

Kensaku Watanabe

7,9
15 319 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ken Watanabe

Przede wszystkim jest bardzo wysoki na na ich standardy. Oczy też duże, okrągłe. Miał jakieś operacje plastyczne? Bo jak wiadomo w Japonii aktorzy, piosenkarze czy celebryci często poprawiają swoją urodę.

sajo000op_pl

To prawda, że jest bardzo wysoki jak na Japończyka, których średnia krajowa wzrostu mężczyzn niewiele przekracza ponad 170cm. Ale wszędzie zdarzają się takie odstępstwa od normy. W Japonii też żyją mężczyźni powyżej 180 wzrostu. U kobiet jest tak samo. Teoretycznie średnią wzrostu jest coś ok 155cm, a znam celebrytkę mierzącą 178cm. Normalne :).
Jak dla mnie wygląda baaardzo japońsko. Może za mało Japończyków widziałeś. Ogólnie, to ta nacja ma największe oczy ze wszystkich ras wschodnio-azjatyckich. Na prawdę. Powiedziałabym nawet, że Japończycy mają bardzo okrągłe oczy. Skośne, fakt, ale okrągłe :).
A z operacji plastycznej to słyną Koreańczycy, nie Japończycy. W Japonii bardziej króluje naturalny wygląd. Wystarczy spojrzeć na ich gwiazdy. Nie są idealne. A Koreańskie owszem.
Mogę się mylić, ale takie jest moje zdanie. A obserwuję ten rynek rozrywkowy od lat :)
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones