Ken WatanabeI

Kensaku Watanabe

7,9
15 304 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ken Watanabe

... na określenie jego aktorskiego geniuszu i popisu w "Ostatnim Samuraju", totalnie zauroczył mnie od pierwszej chwili aż do końca. Wielka, charyzmatyczna, wyrazista postać. Zdecydowanie zasłużona nominacja do Oscara! Kocham go. ^_^

Alzirr

A mnie się najbardziej podobał w "Wyznaniach Gejszy"...

użytkownik usunięty
Lizbethe

W "Ostatnim Samuraju" był na prawdę genialny.

Popieram rękami i nogami. Ken w "Ostatnim Samuraju" był fenomenalnie genialny! :]

Alzirr

Oczywiście ja także zgadzam się do komentarzy. W 'Ostatnim Samuraju' pokazał swoją klasę.

Alzirr

Nie znam, a i może nie pamiętam innych filmów, które oglądałem i które są z nim, ale właśnie w "The Last Samurai" kapitalnie i świetnie zagrał shoguna Katsumotę. Dołączam się do przedmówców:)!!!

Alzirr

W "Ostatnim Samuraju" był po prostu niesamowity. Jego ostatnia kwestia gdy umierał już na polu chwały... po prostu zwaliła mnie z fotela.
Chociaż muszę jeszcze wspomnieć, że bardzo podobała mi się jego rola w "Listy z Iwo Jimy" (mam nadzieję że tak się to piszę, nie lubię błędów w swoich wypowiedziach :P). Ogólnie jest to jeden z najlepszych aktorów jakich znam

lukas_cube

O Tak!W filmie "Ostatni samuraj" zagrał zjawiskowo,budził w odbiorcach niesamowite emocję.Wątpię żeby jakiś aktor lepiej zagrał od Niego postać Katsumoty.No i oczywiście ta ostatnia scena kiedy umiera na polu bitwy i mówi,że wszystkie są doskonałe ( kwiaty).Aż łezka pociekła (nawet u takiego twardziela,jak ja :P).Coś niesamowitego!

wklos1

Genialny w "Ostatnim samuraju", genialny w "Wyznaniach gejszy", widziałam tylko kawałek "Listów z Iwo Jimy", ale z tego co zauważyłam, to i tam pokazał talent. Świetny aktor!

Ookami88

To obejrzyj "Listy" bo warto :D

Alzirr

uwielbiam go
genialnie grał w Ostatnim samuraju, Wyznaniach gejszy, Incepcji

Alzirr

W "Ostatnim Samuraju", w "Wyznaniach Gejszy", nawet w "Batmanie - Początku" bardzo mi się podobał:D ogólnie jest to wg mnie ideał mężczyzny ze wschodnich rejonów świata. Przystojniejszego nie ma :D mrr:D

Chiro

też uważam że jest przystojny w "Wyznaniach Gejszy", o "ostatnim samuraju" dało się to zauważyć
biję od niego taki urok :)

Anda00

ooh taaaak :D

Alzirr

Zdecydowanie się zgadzam...

Alzirr

Zgadzam się był fenomenalny. Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego nie dostał Oscara za te rolę. Za całokształt bohatera. Cały czas mam przed oczami wszystkie jego sceny z "Ostatniego Samuraja" .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones