Ken WatanabeI

Kensaku Watanabe

7,9
15 304 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ken Watanabe

Świetny aktor. Po filmie "Ostatni Samuraj" coś mi się wydaje że zrobi karierę.

Filemon

przyćmił Cruise'a, co zreszta trudne nie bylo, ale zrobil to z niesamowita klasą...:)...Szkoda tylko, że Akademia nie nagrodziła jego roli w Ostatnim samuraju, Oscar mu się należał, jak nikomu!

użytkownik usunięty
mcmisia

masz racje, był super! szkoda że nie dostał tego Oscara ........ :-( może kiedyś dostanie :-)

Filemon

Wspanialy to najpiekniejszy aktor w tym filmie

Atom

Zgadzam się z Wami. Cruise przy nim to wypadł po prostu marniutko... Szkoda, wielka szkoda, że nie dostał Oscara, bo rzeczywiście należał mu się jak mało komu! Bez niego ten film nie byłby taki dobry.

Simbelmyne

ten film z samym Cruisem... nawet nie chcę myśleć, co by z tego wyszło;)

Migotka

Masz rację :D wyszło by z tego wielkie NIC :D Ale jakie ładne zdjęcie się pojawiło tutaj :) Śliczne po prostu :) Dobrze, że ktoś je wreszcie zmienił :)

Simbelmyne

Niestety według mnie kiedy Watanabe był nominowany , oscar bardziej należał się Robbinsowi za "Rzekę tajemnic".I słusznie dostał.

lihol

wg mnie w porowaniau do Robinnsa nie mialk szans. Ogolnie ola waTANABE JAKOS MNĄ NIE WSTRZĄsneła. byla dobra, owszem na nominacje moze zaslugiwala ale na oscara raczej nie. szczegolnie ze nominowany byl Robbins ktory byl wrecz genialny

szczawik151

A mnie się właśnie Robbins nie podobał tak bardzo, jak i cała Rzeka Tajemnic, ale to już kwestia gustu.

Filemon

widzialam go w wielu filmach, bardzo go lubie, a przedewszystkim szanuje. Jego postacie maja to cos czego brakuje amerykanom. Daje klimat,uczucia.a przedewszystkim maja charakter. Najwiekrze wrazenie zrobił na mnie w ostatnim samuraju i wyznaniach gejszy.Jak dla mnie to jeden z najleprzych aktorów na swiecie. Przynajmniej jak na moj gust

Filemon

Cruise jest dla mnie przereklamowany. Ken powinien zostać nagrodzony nagrodą za film 'Ostatni Samuraj' . Świetnie wykreował postać Katsumoty.
No, ale ... życie jest niesprawiedliwe. Ale ... Ken ma swoich prawdziwych fanów , którzy znają się na rzeczy i chyba to jest najważniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones