Ken WatanabeI

Kensaku Watanabe

7,9
15 326 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ken Watanabe

nie dziwie sie że w usa coraz częściej dostaje angaż wielki talent ;)

paul_van_dyk_87

w GODZILLI jest całkiem niezły - takie morale ludzi w stosunku do Amerykanów:)

Baronek7

no ta scena z zegarkiem symboliczna :)

paul_van_dyk_87

Istotnie - wymowna - moim zdaniem był w tym filmie moralistą - od początku jego wiedza a także przeczucie okazały się trafne - natomiast to nieustanne i dobrze pokazane posiłkowanie się atomem w przypadku tych ludzi - jak w przypadku tych stworów - to już znak czasu - obraz społeczeństw i lęków - lęków w stosunku do świata jaki sami stworzyli;

bardzo podobał mi się w OSTATNIM SAMURAJU - szkoda,że nominowany do Oscara za tę rolę - nie dostał jej - to był dobry film od strony scenografii - kostiumów - muzyki i gry aktorskiej - a on - on był tam najlepszy - chyba zdystansował Cruise - film wówczas miał mało nagród na rozdaniu Oscarów które oglądałam bo ceremonię - słusznie - zdominował WŁADCA PIERŚCIENI - mój faworyt i imponujący był to wkład pracy ale sądzę,że Oscara za aktorstwo powinien dostać a gdyby nie WŁADCA - film dostałby może za kostiumy czy scenografię;

po tym filmie - widziałam go w WYZNANIACH GEJSZY zanim je nakręcono - jakbym zainkubowała tam sobie jego grę i tak też się stało - to dobrze i cieszyło mnie to - :)

Baronek7

Zgadzam się ;) Rolę w "Wyznaniach gejszy" uwielbiam. Chyba już jego przeznaczeniem jest dostawać role, w których pokazuje opanowanie i roztropność

Baronek7

W Godzilli miał ciągle tą samą minę, za każdym razem jak się pojawiał z tym samym wyrazem twarzy zaczynałam się śmiać. Chociaż w innych filmach mi się podobał, nie wiem co mu się stało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones