Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

krzywa szczęka

użytkownik usunięty

ładna, ale,,,, ma krzywą szczękę. Zwróćcie uwage, ze ma krzywy zgryz. Jak sie nie usmiecha i nic nie mowi to wszystko jest ok, ale jak sie usmiechnie to wyglada jak koń.

ogladalam z nia "piratow z karaibow" i nie zauwazylam zeby cos bylo nie tak z jej szczeka. wydala mi sie bardzo ladna i cieszylam sie ze wybrali taka a nie inna aktorke do tej roli.ale nastepnym razem zwroce uwage na jjej szczeke:)

Eeeeee, no moze troszke... Ale trzeba sie naprawde dobrze przypatrzec, zeby te usterki zobaczcyc :)

a z reszta jak wiadomo nikt nie jest idealny.

MAJANDRA

No ale to jest cena sławy,że każdy ma prawo oceniać i wybierając swego idola wymaga się oby był idealny ,za to biorą kasę!U aktora akurat idealny musi być talent ,a narazie za wczesnie wypowiadać się w tej kwestii u Kairy,mnie tam ona wcale nie pasowała do roli w piratach i jakoś nie jestem do niej przekonana .

użytkownik usunięty

sam masz krzywą szeke, taka piekna kobieta a ty mowisz ze ma szczeke krzywa, ciekawe jak ty wyglądasz.

Przyznać dziewczynie trzeba,że jest świetną aktorką.W bunkrze zagrała bogatą dziewczynę która potrzebuje odmiany,w piratach lekko komediowa rola kobiety z nienagannymi manierami no i w królu arturze również wypadła świetnie.Do każdej granej przez siebie postaci dodaje wiele uroku i zdecydowanie nie można dziewczynie zarzucić iż jej role są nudne i zawsze gra tak samo.A to czy ma krzywą szczenkę,pryszcza na czole czy zły zgryz nie ma znaczenia patrząc na jej grę aktorską

użytkownik usunięty
princess_21

jeśli ma krzywą szczękę, to tylko dodaje jej to uroku, jak Dominikowi Monaghanowi :)

użytkownik usunięty

Zgadzam się gdyby miała zwykłą szczękę nie byłaby taka niepowtarzalna. POza tym jest niesamowicie utalentowaną młodą aktorką.

Odczep się od jej szczęki...Jest ogólnie "fajna" (wizualnie,hehe). Gra znakomicie jak na jej wiek. Filmy z jej udziałem to "zauważalne" produkcje.Piraci, To właśnie miłość, Star Wars, Bunkier- dorobkiem może się pochwalić(i urodą)
Pozdro

Za to Aniston nawet jak się nie uśmiecha wygląda jak koń. I gdzie jej tam do Keiry. Poza tym laska ma charakter i nie leci od razu do chirurga z każdym pryszczem jak większość aktorskich "naturalnych" ślicznotek ;P
A poza tym nie wiem, gdzie Wy wszyscy widzicie ta krzywą szczękę ?!?!?!

Liv_and_Let_Die

hahaha aniston to jest wielka porazka...co z niej za kobita, gdzie ten brad pitt mial oczy...hahahah

profesjonalnie to określa sie jako tyłozgryz i to strasznie widać w 'love actually'!:/

A ona ogólnie jest brzydka, gra też kiepsko. No ale co na to poradzić??

ma tyle lat co ja i zadziera nosa.......masz raacje ma coś nie tak z szczeką,ale nie nie nawidze jej żeby potem nie bło na mnie bluzg

użytkownik usunięty

lepiej popatrz w lustro i dopiero później komentuj...( brzydalu)

Do Kudłatego kilka postów wyżej: chłopcze jeśli ona gra znakomicie jak na jej wiek, to ja jestem Bill Gates :) Ona na razie nic nie pokazała w żadnym filmie prócz swojej "ładnej" twarzyczki...

MegaTM

Szczęka to nic. Bóg ją stworzył dla checy z tyłu plecy, z przodu plecy.

Qdrym

Qdrym ciekawe co ty masz z przodu:)... (bez obrazy oczywiscie:))

MegaTM

Nie zgadzam sie z MegaTM albo jakiś taki.
Uważasz że nie gra świetnie jak na swój wiek??? ONA GRA FANTASTYCZNIE!!! po protsu nie można sie napatrzyc :-)

Mr__Pink

ona jest fantastyczna. Ciekawe jak ty wygladasz. Najpierw ocen siebie a potem zabierz sie za innych

arsenallfan

Jak dla mnie ideał:)
Jak ktoś uważnie ogladał "Bunkier" to pewnie zauważył że absolutna decha to zniej nie jest.

arsenallfan

Jak dla mnie ideał:)
Jak ktoś uważnie ogladał "Bunkier" to pewnie zauważył że absolutna decha to z niej nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones