Kazimierz Deyna

7,8
226 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kazimierz Deyna

to miasto mojej młodości. Tu dojrzewali Kazik Deyna oraz Andrzej Grubba. Najlepszy w historii Polskiego sportu piłkarz i tenisista stołowy. po za tym to miasto emerytów ,rencistów, bezrobotnych i tak ogólnie smutne miasto. Dlaczego nikt tego nie zmienia.

mkbranik

Zobaczyłem wpis podczas sprawdzania czy zaakceptowali mi poprawiony plakat do pana Kazimierza i pomyślałem, że spróbuję odpowiedzieć na to pytanie (być może retoryczne, ale co tam :P). Myślę, że ludzie są pochłonięci codziennymi problemami, więc nie każdy ma chęci i wewnętrzną siłę by się przeciwstawiać temu polskiemu, stereotypowemu "smutkowi". Do tego dochodzą małe zarobki i inne znane każdemu "tematy" i problemy :P Co do sportu - dziś piłka jest inna i tak jak we wielu innych sportach (np. tenis ziemny, koszykówka) duży nacisk jest kładziony na fizyczną kwestię - siłownia, basen. Polskie szkółki mogłyby być takie jak np. w Czechach, ale niestety nikt nie zajął się tym jak należy. Spójrzmy na czeski football, czy ostatnie sukcesy tenisistów. Wszystko to jest zależne od szkółek, a u nas? Orliki..piękna, bo patriotyczna nazwa..Szkoda, że czyny pieniężne również nie idą za tą ideą..Takich "smutnych miast" jest mnóstwo, o których piszesz i potrzeba czasu i kopniaka w zad, by ktoś się tym zajął. I tak jest dużo lepiej niż było!
~Polak-optymista ;)

LukeInside

Takich miast w Polsce są dziesiątki,a to juz nie tylko smutne ,to jest tragiczne. Ludzie którzy uczestnicza w wyborach na prezydenta ,czy radnych tak w zasadzie maja wszystko w de.Dla prezydenta liczy sie kasa i ewentualna trampolinka i wyskoczyć gdzies wyżej a radni tak naprawse to moga sobie po merdać palcem w bucie. dostają jakąś dietę i tyle . Może 1/10 coś tam robi dla innych ,reszta to zwykłe G. Wspólczuje ludziom tam mieszkajacym, tylko tak mogę wyrazić swoje zdanie.Modzi mówia teraz MASAKRA, I Starogard jest taką miejską MASAKRA

mkbranik

Jestes mieszkancem Starogardu /

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones