Katie McGrathI

Katherine Elizabeth McGrath

7,5
4 111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie McGrath

Mi tam się wydaje , że uśmiechem i ogólnie wyglądem przypomina Keire Knightley . ;)

Kasia9707

no...faktycznie podobna :)

Kasia9707

ani troche ... Katie jest znacznie ladniejsza ma to cos w sobie <3

Mraucin

Ja tam wole Keire i uważam że sa podobne ;D ale o gustach sie nie dyskutuje; )

Kasia9707

wiesz co masz racje, ja poprzednio spojrzalem na zupelnie inna osobe musialem sie pomyslic w googlach

Kasia9707

Zgadza się. Jak kiedyś obejrzałam pierwszy raz Merlina to w pierwszej chwili pomyślałam, że to ona

silverlp1

Widziałyście zwiastun Draculi?W jednej scenie Katie wygląda dokładnie jak Keira &lt;3

Kasia9707

dokładnie, wczoraj pierwszy raz zobaczyłam ją na ekranie - jej mimika, no nie da się nie skojarzyć z Keirą

Kasia9707

Dokładnie, ale ma bujniejszą figurę :) jest boska :D

mkbewe1

mi baaardzo przypomina Crystal Reed . zwłaszcza z mimiki twarzy :)

Kasia9707

Tak jest - to dokładnie ta sama okropna końska szczęka ;)
Tak samo nieprzyjemnie się na nią patrzy jak na Keirę...

użytkownik usunięty
Kasia9707

Jak pierwszy raz ją zobaczyłam w " Bajkowym Bożym Narodzeniu " to na myśl przyszła mi właśnie Keira :)

Kasia9707

dokładnie tak samo pomyślałam, widząc ją w serialu "Dracula" a to wszystko za sprawą podobnego uśmiechu :) W tym serialu również brytyjski akcent, wskazuje na podobieństwo, w połączeniu z uśmiechem, linią szczęki, to by było chyba na tyle.

ycjbbtlatch

ja także myślałam że to Keira są bardzo podobne aż musiałam na filmwebie to sprawdzić.

Kasia9707

Od początku miałam wrażenie, że znam skądś tą aktorkę i cały czas się zastanawiałam o kogo mi chodzi, aż w końcu "Aha! Keira! Hmm.. ej, ale to nie Keira..." Ma podobną twarz, ale jest ładniejsza od Keiry.

Kasia9707

Jak ją zobaczyłam w drugim odcinku "Draculi" byłam przekonana że to Kiera,bardzo podobna

Kasia9707

Też miałam takie odczucia od razu jak ją zobaczyłam.

Kasia9707

Też mi się z nią kojarzy :D

Kasia9707

Aż wpadłem na FW sprawdzić, czy to nie jakaś siostra :)

Kasia9707

moja mama myślała, że w przygodach merlina to Keira ;_; ale Katie jest milion razy ładniejsza.

alka893

Ja miałam takie samo wrażenie i się zastanawiałam "Keira?" :D No Katie chyba ładniejsza, uwielbiam ją jako Morganę :) choć obie panie są ładne :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones