Katie McGrathI

Katherine Elizabeth McGrath

7,5
4 110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie McGrath
BitchesLoveCake

Była by idealna.
I jest w odpowiednim wieku, bo Yennefer jeśli mnie pamięć nie myli wyglądała na jakieś trzydzieści pare lat a Katie tyle ma.

nightgale

Mam nadzieję, że wybiorą ją do serialu.

BitchesLoveCake

Ja generalnie mam jedną jeszcze faworytkę którą bym widział w tej roli.
Ale za młoda i za...ładna ;-)
Phoebe Tonkin.
Ale nie wiem czy by to aktorsko udźwignęła.

nightgale

Z całym szacunkiem dla Pheobe, uważam, że nie dałaby rady. Zresztą nie pasuje mi z wyglądu.
Ale na jakąś czarodziejkę jak najbardziej by się nadawała ;-)

BitchesLoveCake

Ja bym ją chętnie zobaczył właśnie jako którąś z czarodziejek.
Z jakiegoś powodu lubię tą dziewczynę. Pomijam dużej klasy urodę:-)

BitchesLoveCake

Lubię Phoebe ale sądzę ,że Katie McGrath lepiej by dała radę aktorsko.Bardzo mi się podoba jej gra w Supergirl. Jest tam niesamowita i bardzo mi się podoba jak gra emocje,jest bardzo przekonująca.

BitchesLoveCake

O tak, dla mnie do Yennefer byłaby idealna i myślę, że aktorsko poradziłaby sobie fantastycznie <3

nikolazd

jestem takiego samego zdania.Aktorsko jest wspaniała.Moim zdaniem jest np. najlepszą aktorką w Supergirl. Jako Morganę w Merlinie też ją lubiłem.

BitchesLoveCake

upadłeś na głowe z tym pomyslem, aktorka z niej srednia, urode ma srednia, i nie pasuje do yennefer ani troche

BitchesLoveCake

Byłaby idealna :(

Kerenisity

Nie jest Kim Kardashian więc nie zagra.

ChubakaCieLubi

Jak widać nie trzeba być Kim. Totalnie nie pasująca, za młoda dziewczyna hinduskiego pochodzenia "zagrała". Forced diversity musi się zgadzać.

Kerenisity

Owszem, brakujące ogniwe w tym serialu to gejowski ślub na koniec przyszłego sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones