Katie McGrathI

Katherine Elizabeth McGrath

7,5
4 109 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie McGrath

a dokładnie jej kształt i zarys szczęki ;) zdaje sie, ze panie maja ten sam typ urody ;)

Nickita

no to widzę, że nie jestem sama :D
jak ją zobaczyłam w "Merlinie" to pierwsze co pomyślałam to co to za jedna i czy nie jakaś rodzina Keiry ;)

Mana

To w takim razie jest nas co najmniej trzy :D Specjalnie weszłam na to forum w poszukiwaniu informacji czy to nie przypadkiem jakaś kuzynka Keiry ;)

Nickita

No to jestem i ja, czwarta jak widzę... Niesamowite podobieństwo.

Ewi

pięć dziewczyny, pięć... :)

Nickita

A nawet i sześć.
Ja myślałam, ze włosy Keira przemalowała :faint:
Ona bardzo ładna jest. Nie żebym ja jakiejś innej orientacji, tylko tak ogólnie :)

jasna_cholera

Ja także uważam, iż Katie jest piękną kobietą. Ma nieprzeciętną urodę (podobnie jak Keira). Bardzo pasuje do roli Morgany poprzez szlachetne rysy twarzy. Aha, to ja jestem siódma ;].

Melissa

a ja ósma :)
również uważam, że Katie ma nieprzeciętną urodę, a swoją mimiką bardzo przypomina mi Keirę właśnie

użytkownik usunięty
joannna

A mnie przypomina na pierwszy rzut oka Keire, a jak sie przyjrzeć to Rachel Waisz

Dokładnie. Wystarczy spojrzeć na sesje jej zdjęciowe ;).

Melissa

Mała pomyłka... Miało być: "na jej sesje zdjęciowe".

Melissa

Ja też uważam, ze jest piekielnie podobna do Keiry ^^ Szczególnie w jednej scenie.
Ale to nie tylko nasz pogląd, cały świat to widzi :D

Melissa

Jak mistrz Yoda xD
Heh... mi się wydaje że Keira ma bardziej ostre rysy twarzy. Katie ma łagodniejszą i delikatniejszą urodę. Taka a'la królewna Śnieżka ;D no ale są podobne to fakt

Nickita

No faktycznie jest trochę do Keiry podobna. A już zwłaszcza na tym zdjęciu http://gfx.filmweb.pl/p/59/83/825983/244216.1.jpg?l=1242742963000
Pozdrawiam!

Nickita

Mi raczej przypomina Jennifer Connolly .. Ten sam typ urody.

normalka92

Oj pomyłka jennifer connelly. Jennifer jest troche starsza ale są bardzo podobne

normalka92

Ciekawe spostrzeżenie... Na myśl mi ona by nie przyszła, ale teraz wydaje mi się, że masz rację :D

Vivasco

oj mi tak samo sie skojarzyła;D na początku myslałam ze to rzeczywiscie gra w filmie keira;p

pionierka4

Mnie tez przypomina Keirę, od razu jak jak zobaczyłam rzuciło mi sie to podobieństwo:)

bs85

ok... to ja życzę jej, żeby była lepszą aktorka niż nasza Elizabeth z Karaibów...

maimaj

Oj Keira nie jest taka zła. A Katie bardziej przypomina ni pannę Knightley iż Jennifer Connolly...

Nickita

Przepraszam, ze nie policzę, która jestem ale dołączam się do Was:D Jak ją zobaczyłam w Merlinie dałam na pauzę i szukałam Keiry na stronie o Merlinie tu na filmwebie:D (od razu napiszę, że to było moje pierwsze "widzenie" oglądałam zwiastun i pojawiła się w pierwszym ujęciu dosłownie na chwilę) i pomyślałam: a co ona robi w serialu? Oczywiście nie chodzi mi o to, ze serial jest kiepski bo sama go oglądam jednam zadziwiło mnie, że po ambitnych filmach i piratach widzę ją w serialu:D

LaraNotsil

Heh, pewnie nie będę oryginalna, ale na początku mojego seansu z Merlinem też byłam pewna, ż to Keira ;D

Nickita

a komu nie przypomina :P piekna jest by the way...fajnie blada.

wiesiakizi1

Nawet czasem (bardzo czasem) mają podobne...eee...maniery. Z tym wysuwaniem szczęki do przodu xD
Ale obie niezaprzeczalnie piękne.

Nickita

A mnie na początku przypomniała Dianę Argon :D za drugim wrażeniem Keirę ;D

Lekonne

Ja się dołączam : D W niektórych momentach naprawdę przypomina Keirę : D

alex36

moim zdaniem jest mieszanką Keiry z Rachel Weisz:)

Hermioneczka

Z tym też się zgodzę. Taki miszmasz: Keira + Rachel = Katie : D

Nickita

Nie wiem do ilu odliczyliście ale jestem następna:)

Nickita

A mnie przypomina Julię Kijowską i Annę Prus.

Nickita

Faktycznie, twarz podobna, ale Katie jest zdecydowanie zgrabniejsza... Keira ma niestety jakąś obsesję na punkcie odchudzania. Katie jest świetnym przykładem tego, że można być szczupłą, ale nie wychudzoną i dzięki temu mieć piękne kobiece atuty... A już w tych powiewnych szatach z Merlina.... *.*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones