Katie McGrathI

Katherine Elizabeth McGrath

7,5
4 111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie McGrath

Co sądzicie o podobieństwie do Kristen Stewart?

Tutaj Katie:

http://img002.lazygirls.info/people/katie_mcgrath/katie_mcgrath_katie_mcgrath_Tp vJMJQ.sized.jpg

A tu Kristen?
http://c.wrzuta.pl/wi5262/6a4ad6600018d0b14b5ef05f/kristen_stewart

Chociaż jak tak patrze to Kristen wygląda troche jak ćpunka przez jej oczy :-)) Ale mogłaby grać siostre bliźniaczke morgany :-))

secundus

Wydaje mi się że Kirsten w porównaniu do Katie ma trochę 'dzieciakowatą' twarz. Może na tych zdjęciach trochę, ale ogółem to za bardzo siebie nie są podobne.

Marien

Moze troche, ale moim, zdaniem bardziej jest podobna do Keiry Knightley i Rachel Weisz (pol na pol)

Hermioneczka

Mnie też bardziej przypomina Rachel Weisz niż Kristen (zależy od zdjęcia).

Hermioneczka

Do Keiry też trochu no ale tu z kolei Keira ma bardziej wyraziste i ostre rysy :3 też zależy od zdjęcia :D bardziej bym się przychylała właśnie do Rachel Weisz ale zależy od zdjęcia.

Hermioneczka

Dokładnie takie samo skojarzenie mam. ;)

Marien

Bardzo podobna do Keiry, szczególnie jak oglądałam Bajkowe Boże Narodzenie. Podobny uśmiech i mimika twarzy :)

secundus

Mają zbliżony typ urody, ale na pewno się są do siebie podobne.

użytkownik usunięty
secundus

Oj, ładniejsza jest od Kristen :)

secundus

nie widzę podobieństwa. Obie mają zupełnie inny kształt szczęki^^ może na tych zdjęciach aż tak tego nie widać.

secundus

porównujesz aktorkę piękną i utalentowaną do totalnego beztalencia i brzydoty

ania94

A czy ja tutaj poruszam walory artystyczne? Tylko widze pewne podobieństwa wyglądowe tych 2 osób, zaś ich pracę z której żyją nie porównuje wcale, która jest lepsza, a która gorsza...

A wracając do tematu, i trochę nawiązując jednak do aktorstwa. Czy ktoś nie zauważył może że i tutaj też jest pewien schemat? Otóż Katie w przygodach Merlina jako morgana dosyć często odgrywa taką postać, ujmijmy wprost niezbyt wygadaną i mało rozmowną, a jej koleżanka z branży Kristen w filmach o wampirach jako Bella też jest taka no mało wygadana, bardziej tajemnicza i bardziej skryta, może przez sam scenariusz tych produkcji, ale patrząc na królewne śnieżkę też mam takie wrażenie, że tam wiecej faceci gadają i zła królowa niż sama księżniczka nie mówiąc o krasnalach.
Jakby nie patrzeć co do wyglądu i tego że obie Panie grają postaci czysto skryte jak najbardziej można rzec, że moje podobieństwa są słuszne przynajmniej dla mnie i ja to widze, i generalnie Obie mi się nie podobają jako aktorki, a prywatnie ich nie znam :-))

secundus

nie wiem gdzie widzisz to podobieństwo w wyglądzie one są zupełnie inne, nie porównuj takiej Kristen która z wyglądu jest po prostu brzydka do Katie, która powiedzmy szczerze jest bardzo ładna

secundus

Nie bluźnij mi tu! Porównywać Katie do Kristen też coś... Katie przynajmniej ma jakąś mimikę twarzy. Jest śliczna i utalentowana (może czwarta seria Merlina nie poszła jej jak poprzednie, ale w piątej serii była genialna!) a Kristen swoją "energią" na ekranie usypia widzów, a do tego, powiedzmy sobie szczerze, urodą nie grzeszy.

secundus

Kristen Stewart? Ha proste, że nie. Według mnie to mieszanka Keira Knightley i Rachel Weich.

elo84

oglądając z nią film caly czas myslałam że to Keira :)

natalia_2

Ja też z tym, że momentami widziałem Keire, a po chwili Rachel :P

natalia_2

Moje pierwsze skojarzenie też było "Keira..?" :D
Katie jako Morganę po prostu uwielbiam! <3

secundus

foty może podobne ale jak oglądam z nimi film to nie zauważyłam podobieństwa

secundus

absolutnie nie są podobne. Katie jest śliczną kobietą i dobrą aktorką a Kristen przeciwnie ani ładna ani zdolna...

Cleo1990

Kristen dobrze potrafi tyłek dawać reżyserowi, więc to też wymaga aktorstwa :-))

secundus

Troszkę są podobne, zwłaszcza fryzurą. Odnośnie filmów, to Katie bardziej widziałam w roli Śnieżki w filmie "Królewna Śnieżka i łowca", niż Kristen. Katie urodą bardziej pasowałaby do tej roli.
Natomiast jej rola Morgany w "Przygodach Merlina" - rewelacja :)
Dzięki niej pierwszy chyba raz polubiłam negatywną postać, jaką grała. Morgana w jej wykonaniu to, moim zdaniem, najlepiej zrobiona postać. :) Katie to naprawdę fajna aktorka. Powinna dostawać więcej ról filmowych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones