Katie McGrathI

Katherine Elizabeth McGrath

7,5
4 111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie McGrath

jako blondynka http://www.fanpop.com/spots/merlin-on-bbc/images/15747979/title/katie-mcgrath-bl onde-photo czy w ciemnych ?http://i229.photobucket.com/albums/ee4/lover_yourzero/003.jpg ja ją wole w ciemnych włosach. dużo ładniejsza

Fantastic

zdecydowanie w ciemnych

Fantastic

O wiele lepiej jej w ciemnych włosach. W jasnych wygląda co najmniej dziwnie :P

yvonneD

Ciemneee !!!

Enterraz

Oczywiście że tysiąc razy lepiej jej w ciemnych.
W blondzie wygląda przeokropnieXD
Na tym zdjątku z linka, w każdym bądź razie..

Fantastic

Pomimo, że podobają mi się blond włosy, CIEMNE!! Do Katie nie pasują jasne włosy. Wygląda w nich dziwnie i nienaturalnie...

denniss

w jasnych mi przypomina trochę dianne agron z glee. ale dla katie zdecydowanie - ciemne !!

Fantastic

W ciemnych ale o dziwo w jasnych wygląda także świetnie!- o dziwo bo większość takich przypadków tak się nie kończy...

777temida

W blond wygląda jak nie ona (przynajmniej na tym zdjęciu). Ale nie jest źle. Ja jestem za czarnymi by the way.

Evilminded

zdjęcie katie w blond http://i40.tinypic.com/2ry5ztk.jpg

Fantastic

Do wszystkich tych, którzy piszą że blond Katie wygląda 'nienaturalnie' - BLOND TO JEST JEJ NATURALNY KOLOR, chociaż większość woli ją w ciemnych.

Evillie

Dużo ładniej jej w ciemnych włosach.

theodorebagwell3

Dla mnie też. A podobno w naturalnych zawsze najładniej xD

Fantastic

ciemne, bez dwóch zdań. w ciemnych włosach wygląda prześlicznie, jest przepiękna. przypomina mi królewnę śnieżkę, ale taką... na żywo, wyrafinowaną, ze skórą białą jak śnieg, kruczymi włosami i czerwonymi ustami... w blond też nie najgorzej (zależy jakie ujęcie), ale czarny to jest to. uwielbiam ją^^

Fantastic

W jasnych wygląda jak nie ona, przynajmniej na pierwszym zdjęciu, na drugim już bardziej przypomina siebie (w znaczeniu dla osób znających ją tylko w ciemnym odcieniu). Jeśli chodzi o mnie to wole ją w ciemnych mimo, że blond to jej naturalny kolor ;)

Fantastic

To aż dziwne, przecież zawsze się mówi, że w naturalnym kolorze jest najlepiej. W ciemnych wygląda w porównaniu do blond - powalająco, podkreślają jej zielone oczy. W życiu bym jej nie poznała jako blondynki. Ciekawe jakby nie zaczęła grać w Merlinie to może nigdy by się o tym nie przekonała :)

Fantastic

dziwnie w jasnych, ale pewnie dlatego że wszyscy przyzwyczaili się do niej w ciemnych, jak dla nie na pierwszy rzut oka dziwnie ale ładnie

karolcia_aniolekk

W obu kolorach jej ładnie, ale czarne lepiej do niej pasują. Jest piękna, a jednocześnie przerażająca w swojej urodzie. Kiedy oglądałem Merlina, sceny z nią, z jej okrutnym, przeszywającym spojrzeniem i szyderczym (może nawet odrobinę sadystycznym) uśmiechem zawsze mnie nieco przerażały. Z kolei jako blondynka jest tylko piękna.

Fantastic

ładnemu we wszystkim ładnie wiadomo, ale według mnie przepięknie wygląda jako blondynka w Draculi.

gwiazdka123_2

zgadzam się - w blond bardziej zapadła mi w pamięci ;)

gwiazdka123_2

zgadzam się,w "Drakuli" wręcz nie mozna oderwać od niej wzroku...mam nadzieje że będzie w drugim sezonie

aron312

Zgodzę się z tym, że w Drakuli jest w niej coś przyciągającego, zauroczyła mnie (a że jeszcze gra postać z takimi upodobaniami...). Moim zdaniem lepiej jej w blondzie, tyle że w innym ujęciu i odcieniu, nie takim jak na zdjęciu powyżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones