Katie JarvisI

Katie Louise Jarvis

8,1
322 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Jarvis

trudno oceniać aktora na podstawie jednej roli , ale w Fish tank był doskonała!

aleksandra2709

ja wprawdzie nie oglądałam tego filmu , ale mam zamiar ;]

true_faith

nie wiem czy jest rewelacyjna bo jeszcze filmu nie ogladalam, ale wyglada strasznie staro jak na swoj wiek...

elenex89

a na jakiej podstawie tak twierdzisz, skoro nigdy w życiu jej nie widziałaś?

Binula

zapewne widziała zdjęcia...............?

Czciborek

Na pewno spojrzenie na 5-6 zdjęć (bo dużo więcej Katie w internecie nie ma) jest odpowiednie, aby ludziom określać wiek.

aleksandra2709

prawda jest rewelacyjna w fish tank. nie wiem czy wiecie ze rola w fish tank to jej debiut. katie dostała zaproszenie na casting, kiedy kłóciła się ze swoim chłopakiem na dworcu w Essex, gdzie rozgrywa się akcja filmu- i tak dostala glowna role.
wniosek taki, ze albo katie jest podobna z charakteru i zachowania do glownej bohaterki- mia, albopo prostu rewelacyjnie ja zagrała:)

ewk__a

a inne zrodla podaja ze klocila sie z jakims nieznanym chlopakiem stojacym na innym peronie. no mniejsza o to, ktore zrodlo "ma racje".

ewk__a

Kłóciła się ze swoim chłopakiem Brianem, z którym chodzi od wielu lat i dzisiaj ma kilkumiesięczną córkę o imieniu Lily Mae.

ewk__a

Ona pokazała tam samą siebie. Nikogo grać nie musiała.

wiskas92

A co, znasz ją????

Binula

Też uważam, że do tej roli ma "szczególne predyspozycje", co nie zmienia faktu, że rola odegrana doskonale...tzn.8/10.

aleksandra2709

Świetna i tyle ;)

aleksandra2709

Tak, rewelacyjna rola!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones