Kathryn Joosten

8,4
1 345 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kathryn Joosten

Dotrwała do końca Desperatek, piękny koniec kariery, ale świadomość, że już jej nie
zobaczę w niczym nowym jest przytłaczająca :CC

maybac

do mnie wlasnie przed chwila dotarla ta informacja, nawet nie wiedzialem ze naprawde choruje, smutno jak cholera :(

maybac

kochałam tę kobietę za rolę w Gotowych na wszystko, naprawdę jedna z najlepszych bohaterek. Jestem pewna, że Kathryn Joosten zostanie w pamięci wielu ludziom.

maybac

Jestem dosłownie w szoku. Rewelacyjna aktorka, która pozostawiła po sobie wiele małych jak i większych ról na niesamowicie wysokim poziomie. Do końca trzymała fason. Mimo choroby (o której tak na marginesie nie miałem pojęcia) potrafiła wytrwać na planie zdjęciowym dzięki czemu dała nam, fanom, wręcz idealny prezent pożegnalny o ile w dobrym guście jest tak go nazwać. Dla mnie zawsze będzie niesamowitą Karen.

maybac

jaka wielka strata :( wielki talent i klasa...i mało kto może się pochwalić taką listą pozycji na filmwebie!!!

maybac

Pozostała na planie gotowych do końca... pięknie odeszła w serialu... wspominajmy jej role, zwłaszcza ta ostatnią, była przecież rewelacyjna:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones