Katey Sagal

Catherine Louise Sagal

8,4
5 264 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katey Sagal

Widzieliście ją w Sons of Anarchy ? - prawdziwa rewelacja. Nie poznałam jej w ogóle, zastanawiałam się z jakiego filmu ją znam ale wymyśliłam dopiero jak coś czytałam o "Swiecie wg Bundych" . W Sons of Anarchy gra świetnie a wygląda jeszcze lepiej - chcę tak wyglądać po 50-ce !!

Co do dziecka w tym wieku - nawet jakby urodziła sama to co w tym dziwnego-natura zaskakuje a medycyna XXI w. jeszcze bardziej, różnie bywa, różnie się życie układa - inna sprawa że jej się chciało zaczynać od nowa z pieluchami - podziwiam.

użytkownik usunięty
saike

Popieram- szczególnie drugi sezon w jej wykonaniu to rewelacja.

Heh ona jest żoną Kurta Suttera-producenta tego zajeb...ego serialu:) więc dzięk niemu ma tam rolę i wspaniale gra;) Ale powiem że pomimo wieku ona jest cholernie gorącą kobitką:) Naprawdę, ma w sobie coś z wampa:)

MilesQuaritch

Taka seksi mamuska z niej jest:):

znalazlem wlasnie na onecie temat o seksownych mamuskach i szkoda ze jej tam nie wrzucili;/0;

http://film.onet.pl/najgoretsze-filmowe-i-serialowe-mamuski/j4htl

pozdro:)

GustGustaw85

Ona jest tak wysuszona i zakonserwowana przez tony makijażu, że nie wiem jak to może być dla kogokolwiek seksowne.

marcin261287

Dla mnie;) kwestia gustu;)

GustGustaw85

Tyle ładnych dziewczyn dookoła, a Ty się starą raszplą podniecasz? No weź ;)

marcin261287

Nie podniecam lecz pisze tylko ze to sexi mama:P Ale fakt faktem Sofii Vergary ona nie przebije;)

GustGustaw85

Raczej sexi babcia. Choć trzeba przyznać, że nie wygląda jak typowa babcia na rencie z ZUS ;)

marcin261287

Niech ci bedzie;) Zgadzam się na taką teorię:)

saike

W SoA jest genialna - nikt by lepiej nie oddał Gemmy. I jest piękną kobietą - nawet jeśli z makijażem i poprawkami chirurgicznymi - są one tak umiejetnie i z wyczuciem zrobione, że ja, będąc dziewczyną nawet nie 20-letnią podziwiam ją za to, jak kobieco i seksownie się prezentuje w wieku 60 lat! :)

saike

A Kurt Sutter jest chyba z 12 lat młodszy, czyli taki cougar z niej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones