Kate MossI

Katherine Ann Moss

6,6
86 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Moss

Moss dla mnie jest jedną z najbardziej nielubianych osob show-biznesu. Nie bede juz nawet wymieniać jej wad, bo to zajełoby wiele miejsca.

i_ness

Nie wimienisz bo ma zaledwie kilka ich. Ona może nie jest najpiękniejsza ale jest ładna ma ciekawe rysu twarzy. A tak poza tym to gdyby była OCHYDNA tak jak ty ją nazwałeś i miała TYLE wad ze nie zmieściło by ci sie to po 1 nikt by jej nie zaangażował do promowania takich wielkich firm ja Chanel lub Rimel i sporo innych.
A po 2 to na świecie nie żyją sami bezgustowcy bo przecież jest uwazana za najlepszą modelkę i jak na swój wiek ma dobrą pozycję w modelingu.

muuchaaa

hmn...czy ona taka najlepsza wśród modelek to możnaby polemizować...

Joern

Kate jest najlepszą wsród modelek i żadnego ale.

wrzos09

Zdecydowanie jest ciekawa, ale pod określeniem najlepsza co masz na myśli??

Wszystkie modelki Victoria Secret święcą obecnie triumfy, a największe obecnie Gisele Bundchen o czym też świadczy jej obecna gaża. Pozdrawiam :)

Joern

Kate ma oryginalną , intrygującą urodę,może to dla modelki nie jest wskazane, bo one mają mieć tylko odpowiednie wymiary i tyle,rysy twarzy nie powinny raczej przykuwać uwagi, bo to ciuchy mają być główną atrakcją.Ale jej figura jest jak najbardziej idealna do tej roli.
Dla mnie Kate jest jedną z najpiękniejszych kobiet w showbiznesie, bo cenie oryginalność i egzotykę w urodzie, nie lubie klasycznych typów urody.
Jeśli chodzi o Gisele to wydaje mi się ,że ona wypłynęła głównie dlatego ,że trwa "walka" z anoreksją wśród modelek, chwali się jej pełne kształty,jej uroda jest trochę klasyczna , nie narzucają się jej rysy twarzy , nie ma oryginalnej urody,jako modelka poprawna tak samo jak inny aniołek - Adriana Lima- poprostu klasyka, nic ciekawego, odpowiednie wymiary, więc na modelkę jak najbardziej pasuje;
Ale Kate ma jeszcze ten bonus- oryginalność, i za to ją uwielbiam.I dlatego uważam ,że jest najlepsza.

wrzos09

Nie przeczę że Kate Moss jest oryginalna, ale jeśli chcesz porównywać Limę i Gisele to chyba trochę przesadzasz. Jak dla mnie Gisele ma coś ciekawego w rysach twarzy. Sama nie wiem co ale to już takie subiektywne odczucia jednostki. Lima jest bardzo dziewczęca, Kate drapieżna a Gisele intrygująca. Tak ja to widzę, oczwyście szanuję Twoje zdanie i pozdrawiam :)

Joern

Dla mnie Lima i Gisele to klasyka, wolę bardziej intrygującą urodę, obok Kate cenie Naomi Campbell niesamowita twarz trochę dzika, troche zmysłowa, zadziorna,pełna temperamentu , lubię też Devon Aoki o urodzie porcelanowej lalki, a także kameleona mody Lindę Evangelistę ,która też ma niesamowity wyraz twarzy przykuwający uwagę;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones