Kate MossI

Katherine Ann Moss

6,6
86 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Moss

Co wy w niej widzicie???

użytkownik usunięty

Nie żebym była zazdrosna. Mówią, że to jakaś piękność, a tak naprawdę ona jest okropna. Moim zdaniem dużo ładniejsze są Liv Tyler, Nicole Kidman, Salma Hayek, Eva Longoria. W sumie to każda jest ładniejsza od niej...

hehe no nie wiem czy taK każda jest ładniejsza od niej, aktorki które wymieniłaś są rzeczywiście bardzo ładne ale ja wolę Kate bo ma taki "chłodny" typ urody i ciekawy owal twarzy, w ogóle ma taką oryginalną urodę. Pzdr.

Nie wiem na jakiej podstawie porównujesz Kate z Liv Tyler. Piękno jest pojęciem względnym, ale w tym przypadku nie ma co polemizować. Widziałaś kiedyś Liv Tyler bez makijażu? No właśnie...

użytkownik usunięty
sheLOSTcontrol

Widziałam. A i tak dalej uważam że jest piękna. Jest też pewnie dużo inteligentniejsza od Kate, bo nie miesza się w róże afery (np. kokainowe) i nie żyje cały czas skandalami.


Martyna w 100 % cię popieram. Jedna z najbrzydszych kobiet w swiecie mody ( chwała Bogu nie gra w filmach). Pozatym niestety narkomanka. Co w niej widział j. Depp ??? To pytanie tysiąclecia :D

Skąd wiesz, że jest "inteligentniejsza". A to, że o Liv Tyler nie piszą, że ćpa to nie znaczy że tak jest naprawdę... :/

każdy ma inny charakter, Kate jest bardziej rozrywkowa a Liv spokojna, to że ona bierze lub brała nie ma wpływ na to moim zdaniem, nie znasz jej może miała jakieś problemy czy coś.

Ja uwazam ze jest piekna. taka naturalna ( tak to wyglada) ma naprawde ciekawy typ urody....

ona jest piękna... ma bardzo niezwykłą urode i nie mow, ze jakas aktorka jest od niej ładniejsza bo kazdy jest piekny na swój sposób....a co do Evy Langori to jest ona tak bardzo typowa jak laka barbie, sztuczna az do obrzydzenia.

polip

Kate Moss skonczyla Queen Mary University wiec nie bredź że nie jest inteligentna, to że sie uzaleznila od narkotykow to wina jej profesji i braku silnej woli..

Tavion

Jak dla mnie Kate jest piękna- ma bardzo ciekawą urodę, nie klasyczną, która prawdę mówiąc już mi się znudziła. Zgadzam się z poprzednikami, że uroda jest kwestią wybitnie względną- np. dla niektórych C. Ricci to uosobienie piękna, dla innych wybryk natury;)
Trochę nie rozumiem pytania, co Depp w niej widział. Choć to mój ulubiony aktor, każdy doskonale wie, że on także lubił sobie w przeszłości poużywać. To, że o Liv nie piszą w szmatławcach że ćpa nie znaczy, że tak nie jest, a Ci, co ubolewają jaką to Moss jest okropną, głupią narkomanką zdradzają swój poziom- zakompleksionych dziewczynek od Bravo Girl i brukowców.
Nie jest inteligentna? Zazdroszczę, bo w takim razie najpewniej znasz ja osobiście i masz doskonałe podstawy do osądzenia. No fakt, żeby zostać muzą Calvina Kleina trzeba mieć lazanię zamiast mózgu, to perfekcyjnie wyjaśnia oskarżenie o niskie IQ. Ja NIESTETY jej nie znam więc nie wiem, czy jest wartościowym człowiekiem, czy tez nie.
Jakie kobiety są wredne... cofnij, dziewczynki. Większość bezpodstawnych najazdów pochodzi właśnie od znudzonych nastolatek, bo swoją droga jeszcze nie widziałam, żeby jakiś facet pisał np. na forum Orlando Blooma, jaki to on jest brzydki i co kobiety w nim widzą, bez żadnego sensownego uzasadnienia.
Żałosne, doprawdy. Według mnie Marilyn Monroe nie grzeszyła urodą, ale była ikoną swoich czasów, a ikony siłą rzeczy przemijają i zmieniają się. Tak samo będzie z Kate. Również ikoną popkultury...

alexno

pewni ta co to napisała jest "zakochana" w Johnnym Deppie i nienawidzi wszystkich jego kobiet, wycinając ze zdjec ich głowy i wklejając tam swoje zdjecie...stąd pewnie to pytanie "Co Johnny w niej widział" ;/

alexno

Dlaczego zawsze jak jest jakis lipny tekst na forum to sie zwala na nastolatki?? Ja jestem nastolatka, a nie mam sie za kretynke. Wyglada na to, ze nastolatka to jakas ikona totalnego debilizmu i zakompleksienia. Czy faktycznie wszystkie nastolatki jakie znacie to skonczone idiotki?? Uzywanie stereotypow swiadczy o ograniczeniu osoby, ktora to robi.
Za to kate moss uwazam za przepiekna. Od niektorych zdjec z nia az oczu nie mozna oderwac. no i na pewno nie mozna jej nazwac przecietna.

Mnie się ona nie podoba i też nie wiem skąd te zachwyty nad nią.Moim zdaniem jej uroda jest bardzo przeciętna i daleko jej do innych,naprawdę pięknych modelek jak np. Cindy Crawford.

Martin_Eden

Ja zawsze się zastanawiałam co u licha ludzie widzą w tej kobiecie?! Fakt, ma dość ciekawą urodę, ładne nogi, świetnie się ubiera...ale jak bym była facetem i zobaczyła ją na ulicy to chyba nie zwróciłabym na nią aż tak uwagi, mimo to że jak już wspomniałam ma ładne nogi;). Jest przeciętna...

Martin_Eden

Popieram. Nie rozumiem ludzi, którzy się nia zachwycają :/.

Jeszcze mnie odrzuciła jedna rzecz - mam uraz do ludzi, którzy palą papierosy będąc w ciązy.

Kate Moss jest niesamowicie fotogeniczna...praktycznie nie da jej sie zrobic brzydkiego zdiecia

Ami_6

witam, od razu powiem ze jestem nastolatka, bo mam 17 lat, i uwielbiam Johnny'ego Deppa. ten wstep to tak gwoli obalania mitu ze nastolatki lubiace JD musza nienawidziec Kate Moss :) dla mnie ta kobieta jest ikona urody, stylu, ogolnie wszystkiego co najlepsze. jej narkotykowe ekscesy mnie nie obchodza, z reszta jezli mielibysmy po tym oceniac slawnych ludzi, to juz na wstepie 90% naszych ulubiencow wypadloby z listy... a to ze Kate pali 80 papierosow dziennie, a cale lata 90, jak sama przyznala przezyla pijana, to juz niekogo nie dziwi? wszysyc bulwersuja sie ta cala kokainowa afera tylko dlatego ze media napedzily ja na skale morderstwa Kannedyego. za to to co potrafie zrozumiec, to negatywne opinie (ale tylko te na poziomie) dotyczace jej urody. tak jak ktos juz trafnie porownal sytuacje, do tej z Christina Ricci - dla jednych Kate bedzie bognia dla innych zwykla nieciekawa kobieta. niektorzy uwazaja ze ma konsja twarz, krzywe nogi, zeza i jest za niska, a ja powiem ze dla mnie ona jest cudem. za to czego nie mozna kwestionowac, to fakt ze to wlasnie Kate kreuje swiatowe trendy, dzieki temu ze ma niepowtarzalny styl, a mode wyczuwa po prostu instynktownie. oprocz tego, pomimo ze jej nie znam osobiscie, sprawia wrazenie bardzo sympatycznej i inteligentnej (chociaz w szkole nie miala zbyt dobrych ocen). kazdy kto choc raz widzial ja na zywo, wie jak bardzo Kate potrafi byc mila i rozesmiana, a przy calej swojej slawie, zachowuje sie jak kazdy normalny czlowiek. kiedy zobaczylam ja na koncercie babyshambles nie moglam uwierzyc jak ludzie moga tak niesprawiedliwie oceniac Kate, skoro ona nie robi nikomu krzywdy, a sama ma w sobie tyle uroku i wiarygodnosci, jak malo ktora 'gwiazda'. z reszta skoro Kate byla w stanie bezgranicznie rozkochac w sobie taki ideal jakim jest Pete Doherty, to musi cos w sobie miec :))

koda

Bylas na koncercie Babyshambles????? Jak, kiedy, gdzie???? Pisz jak bylo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anne_Perry

Anne Perry, bylam, bylam i smialo moge powiedziec, ze to byly najpiekniejsze chwile mojego zycia :) oczywiscie nie bylo to w polsce (i dobrze, kto by w ogole tu chcial przyjezdzac... z reszta nie wiem czy sie szykowalas na ten koncert w warszawie, ale potem wyszlo ze cale te komplikacje i ogolny niewypal to wina nie tylko niecheci babyshambles, ale i (a w sumie przede wszytskim) klubu proxima, ktory nie potrafil sie po prostu uzbroic w cierpliwosc. a wiadomo jak to jest z Petem - kochasz go ale wiesz ze to jest trudna milosc, w ktorej wlasnie chodzi glownie o cierpliwosc :). wracajac - wybralam sie na get loaded w londynie w wakacje. nie dosc ze koncert byl cudowny, Pete wszytsko pieknie ogarnial, nawet spiewal bez papierosa w buzi :p i standardowo wyglupial sie, slodko zartowal i rzucal kapeluszami, ubraniami a na koniec gitara, to jeszcze z boku stala Kate... naprawde urocza z niej osoba, nie wiem jak mozna jej nie lubic. no ale przynajmniej w tym roku zosatala chociaz czesciowo doceniona nagroda NME dla najseksowniejszej kobiety. szkoda tlyko ze Pete nie dostal kolejnej dla najseksowniejszego faceta, ze juz nie wspomne o tych muzycznych dla najlepszego zespolu czy za najlepsze koncerty (no bo kto daje lepsze koncerty niz babyshambles!?)...

pozdrawiam:)

Ja widze w niej orginalny i nie spotykany typ urodzy,a przede wszystkim ma piękne ciało jest chudziutka a te "piękności " o których ty piszesz to tak Liv Tyler-upośledzony grubas, Nicole Kidman żyrafa o tworzy zakłpopotanej świnki morskiej,Salma-kojarzy mi się z ładna brazylijska babeczka, Eva-nie proporcjonalna głowa większa od pupy i kuciapa!W sumie to badziewie napisałaś tyle!

m3804

Salma - dupa
Nicole - dupa
Livka - dupa
Eva -kuciapeiros! kuciapeiros!
Kate Moss - dupa
O co te spory?

Ja też musze się wstawić za Kate ,bo jak czytam takie bzdury to aż trzęsie...
Jeśli idzie o wiek to mam 21, jeśli to ważne(?)
Dla mnie Kate jest jedną z najpiękniejszych kobiet w showbiznesie, ma bardzo oryginalną urodę, niesamowite oczy, i w ogóle rysy twarzy, w jej twarz można godzinami się wpatrywać , elektryzująca uroda,w końcu z jakiegoś powodu jest jedną z najlepiej zarabiajacych modelek,więc prosze nie piszcie ,że jest beznadziejna...
A te panie które wymieniłaś ,to w ogóle urodą do pięt nie dorastają Kate...

wrzos09

ja tam bardzo lubie kate. ma super figure, styl i ciekawey typ urody, a to ze bierze narkotyki mnie nie obchodzi. jej sprawa jej zycie. ale jako modelka jest swietna!

wrzos09

jak dla mnie Kate może robić co zechce, jest ikoną i jedną z nielicznych ciekawych modelek, a do tego pomimo bujnego życia piękną kobietą która we wszystkim wygląda świetnie :)
a rozumu jej nie brakuje, gdyby tak było to już dawno zatonęłaby gdzieś z innymi panienkami które się wykruszyły z zawodu przed dwudziestką
nie wiem jak inne dziewczyny, ja jej zazdroszczę i życzę powodzenia :)

Kate miała operację nosa, uważam że jest bardzo ładna ale gdybyście ja zobaczyli przed operacją..nos jak klucha. Nicole Kidman miała też operację włożyli w jej wkładki do policzków. Salma teraz się spasła i nie wygląda zbyt ładnie. Eva znowu jest bardzo niska, Liv też nie jest jakąś boginią. Każda ma jakąś wadę, jak to ludzie nikt nie jest perfect, a z pośród sławnych kobiet uważam Kate za jedną z najładniejszych.

eva_cortez

Jak dla mnie to to coś wygląda jak "damska" kopia obecnego Michaela Jacksona. Brzydkie to i mało kobiece. Przy reklamach Rimmel(u?) zamykam oczy...

Każda z tych kobiet które wymieniłaś jest ładniejsza od Kate...nie każda modelka musi wyglądać dobrze bez makijażu, ale Kate nawet z nim na twarzy wygląda przeciętnie.
Sensowne wytłumaczeniem tego, że Moss zrobiła taką karierę może być tylko to, że modę promują głównie faceci-geje: ważne, by kobieta była chuda, bo wtedy dobrze leżą na niej ubrania :/

użytkownik usunięty
Jorjan

aa...heroin chic, jak mi się podoba styl wylansowany przez nią!
Ale wiadomo- mało które modelki są ładne:)

Za co uwazam ze jest idealem
poniewaz nie jest idealna

ajra

Naprawdę nie rozumiem po co Wy sie kłócicie. Tak jak było pisane już wcześniej każdy ma inny gust i dla jednej osoby Kate może być ideałem urody a dla drugiej przeciętna dziewczyną. Martyna wyraziła swoje zdanie, chyba nikogo z Was przy tym nie obraziła, więc dalsze fochy i kłótnie najmniejszego sensu nie mają. Ja np. Kate nie lubię. Po prostu. Są takie osoby, które denerwują mnie samą swoja postawą. Ale nie uważam jej za brzydką, wręcz przeciwnie. Ma bardzo oryginalna urodę i zazdroszczę jej tego ;). Poza tym nie wiem czemu wszyscy tak narzekają na nastolatki (a jest ich tu pewnie dużo ;)). Ja mam prawie 15 lat i w żadnym wypadku nie uważam się za głupią. I to by było na tyle :)

Lady_From_Burton_World

A co do tego co Johnny w niej widział- trzeba by było spytac jego co raczej jest niemożliwe a szkoda :)

użytkownik usunięty
Lady_From_Burton_World

Johnny lubi ten typ- Vanessa Paradis jest podobna:)

No tak, Winona Ryder w pewnym sensie też

Lady_From_Burton_World

tak to wręcz blixniaczki heheh

ja tam osobiscie za nia nie przepadam ... jakas taka pusta sie wydaje...

Powiem wam jedno. Polecam obejrzenie zdjęć Kate jak miała 15 lat :)) zobaczycie jaka piękna była.Gdyby nie ta kobieta co ja"odkryła" i wystylizowała to pewnie dzisiaj Kate byłaby rudym mega chudym, paszczurem;]

użytkownik usunięty

jej życie prywatne mam w nosie.
nie obchodza mnie skandale z jej udziałem.
osobiście nie podoba mi się Kate. jej uroda nie jest zniewalająca.
nic ciekawego.

ja nie widzę w niej nic, jest koszmarna, a skandale z jej udziałem są po prostu żenujące. autorka tego tematu ma 100%-tową rację.

Są gusta i guściki. Kate wylansowała własny styl, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek świata, ale nie musi podobać się każdemu. O każdą kobietę powszechnie uznawaną za piękną, czy nawet ładną można by zapytać "co wy w niej widzicie".

Każde pokolenie ma swój typ urody . Kate zawsze będzie uosobieniem epoki grangu , gdzie ludzi prócz wielkich balonów i zgrabnych tyłków oczekiwali od modelki wewnętrznego piękna którego nie da się opisać słowami . Kate to oczywiście ma . Jej uroda zachwyca a nie onieśmiela . Jest piękna bo każdy może się z nią utożsamiać . Jest idealna mimo swoich wad ... I to jest jej piekno którego niektórym cięszko pojąć

Naifu666

a co to jest grang?

Naifu666

hyba sobie jaja walisz z tym jej pięknem ;p

dobra bez komentarza..... moglaś sie bardziej postarać

Naifu666

ty też ;p
bo wychwalanie narkomanki jest chore ;p

marta2513

g... ci do jej życia prywatnego, mowa jest o urodzie Kate jakbyś niezauważyła. Ale takie durne małolaty jak ty tylko szukają miejsca w necie gdzie mogą trochę pobluzgać i temat jest nie ważny.

Każdy jest ładny na swój sposób. Mi osobiście bardzo podoba się Kate Moss i nie obchodzi mnie, jak sobie niszczy życie. Lubiłam ja, lubię i zawsze tak będzie... Poza tym to modelka, nie aktorka <a to oznacza wymiary, reszta to żaden problem - od czego są specjaliści?>.
Pozdrawiam :D

_Olinka_

Ja mam na temat jej urody jedną teorię. Może i ma lekkiego zeza i koszmarne zęby, ale zauważcie że jej jest po prostu ładna - ładne czoło, piękne kości policzkowe, mały nos, pełne usta. No a jak każdy wie drobne mankamenty tylko czynią nas bardziej autentycznymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones