Katarzyna Gniewkowska

7,4
4 301 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Gniewkowska

Rewelacyjna była w Ekipie! Po prostu kobieta z krwi i kości...! w Czasie Honoru z kolei niezwykle ciepła postać a tak w ogóle jedna z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych polskich aktorek. I dzięki Bogu, nie czytamy o niej w co drugiej Gali czy ViVie... Wspaniała kobieta, która pokazuje swój talent a nie taniec, dom, rodzinę czy śpiew. Brawo Pani Kasiu!!!

Kasia17

Zgadzam się w pełni. Piękna i utalentowana, fantastyczna w serialu Czas honoru;

wanda_bab

Dla mnie osobiście to odkrycie.Szkoda że tak późno.Chciałbym zobaczyć p.Katarzynę na deskach teatru.Przypuszczam że głównie gra na scenie.

gran19

Na scenie jest świetna!
To jedna z moich ulubionych aktorek, więc musiałam ją zobaczyć w teatrze.
Polecam ''Świętoszka'', ''Oczyszczenie'' w Narodowym Teatrze Starym w Krakowie. Cudo!

użytkownik usunięty
marshmallow0808

Noooo! W "Świętoszku" jest genialna! Siedziałam w fotelu i tylko czekałam aż wejdzie na scenę. Jak ją zobaczyłam to sobie westchnęłam i pomyślałam "no, teraz mogę umrzeć". I ta scena kulminacyjna! Globisz pod stołem (dał radę :D), Elmira wstawiona, w cholernie zręczny sposób obróciła sytuację Tartuffe'a. Najbardziej nasycona groteską scena, świetnie wykonana.

Szkoda, że nie mieszkam w Krakowie, bo kilka dni temu w Starym było spotkanie związane z ''Iluzjami'' Iwana Wyrypajewa, w którym Gniewkowska brała udział. :)

użytkownik usunięty
marshmallow0808

Tak, wiem. Ja miałam tam być, ale okoliczności losu niestety... Pokrzyżowały mi plany.

Zazdroszczę. Cóż, mnie chyba pozostają sporadyczne wizyty w Teatrze Polonia i Och Teatrze, gdzie gniewkowska czasem grywa. Ale to nie to samo, co magiczny Kraków...

użytkownik usunięty
marshmallow0808

Weekend z R. !

Wybieram się od jakiegoś czasu na ten spektakl jak sójka za morze, ale mam nadzieję, że niedługo to w końcu nastąpi. :)

Kasia17

prawda, w Ekipie była nieziemska, szkoda tylko, że nie nakręcą kolejnej serii, bo niestety polska widownia nie wie co dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones