Katarzyna Gniewkowska

7,4
4 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Gniewkowska

Chyba mam jej przesyt. Z reguły nie przeszkadza mi, że ktoś występuje w kilku filmach,
serialach jednocześnie lub w nie wielkim odstępstwie czasu. Ale ta Pani mnie już
naprawdę nudzi. No i ma bardzo podobne do siebie role.

tinnyjustiny

Jak cię nudzi to wyłącz telewizor, idź na spacer i przewietrz się - z reguły to pomaga. A jeśli ból nudności będą się dłużej utrzymywały to idź do lekarza, a po powrocie do domu, włącz, zapewne Twój ulubiony serial, "M jak miłość". Tam pełno jest PSEUDOaktoreczek, które na pewno Cię nie znudzą.

tinnyjustiny

Jestem bardzo ciekawa jakiegoś sensownego lub trafiającego do mnie wyjaśnia, argumentów.

Tartuffe(Świętoszek; autorstwa Moliera)- to spektakl, w którym gra Pani Gniewkowska obok aktorów takich jak: Halina Kwiatkowska, Krzysztof Globisz, Tadeusz Huk czy Zbigniew W. Kaleta. dziś od 19.15 miałam przyjemność spędzenia z nimi swojego czasu, kiedy zgasły światła miałam łzy w oczach, bo przepraszam za wyrażenie odwalili kawal dobrej roboty. A potem stałam razem z innymi, aby dłużej widzieć ich reakcję w oczach. Z pierwszego rzędu-niesamowite przeżycie (dodam, że przysiadła się obok mnie Suflerka i całą druga część zaglądała,m do scenariusza) :)

Wracając do Pani Katarzyny Gniewkowskiej:
podobne rolę świadczą o jej charakterze i temperamencie i zdaje się, że są dobierane przez REŻYSERA. :)
Zgadzam się z Marylouis, aktorstwo i pojęcie aktora nie kończy się na filmie a tym bardziej na serialu niestety lub na szczeście :)

Dlatego czasem lepiej nie oceniać jeśli się ma o czymś nikłe pojęcie.
Pozdrawiam NASZYCH KRAKOWSKICH AKTORÓW :)
a takze uzytkowników filmweb.

monyczka17

Ta spójrz na Muchę ta to dopiero wszędzie się pcha

natali95

Dziękuję za wymowną odpowiedź, która nie wymaga komentarza :)

monyczka17

ni dodać, nic ująć. kłaniam się nisko tinnyjustiny i przypominam GENIALNE "PwS" codziennie na TVN:)

marylouis

"PwS" przecież jest genialne! no tak! (można się odstresować) ;]

marylouis

PwS, dla tych, którzy mieliby jakiekolwiek wątpliwości to "Prosto w serce"...:)Ce fut le sarcasme. Je vous demande pardon. Il ne se reproduira pas. Je m'excuse pour mon "français":) Osoba do której skierowane są te słowa będzie wiedziała, o co chodzi:)

natali95

"Ta spójrz na Muchę ta to dopiero wszędzie się pcha"
:D muchy mają to do siebie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones