Katarzyna Gniewkowska

7,4
4 293 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Gniewkowska
mand

Całkowicie się z tym zgadzam

mand

Kocham obie panie, choć Kasia jest mi bliższa( choćby dlatego, że mieszka w Krakowie i jest Polką). Naprawdę genialna aktorka filmowa, telewizyjna, a przede wszystkim teatralna. Pojęcie o tym ma tylko ten, kto chociaż raz widział ją w akcji na scenie Starego Teatru w Krakowie!!! Ja miałam takie szczęście!!! Niesamowite emocje.... Chociaż obie bardzo się różnią to tyle je łączy... Dwie piękne blondynki ( z przewagą na słowiańską urodę Kasi) podobne z wyglądu, obie niesamowicie utalentowane. Jedna bardziej w filmie, druga w teatrze i TV. Trudno mi wybrać i trudno zgodzić się z tym porównaniem... Obie są wyjątkowe i trudno tu przyrównywać!

marylouis

o dokładnie tak nawet z wyglądu trochę ma klasę kobieta naprwdę

marylouis

Co w pewnym sensie obie panie łączy to to, że Meryl rewelacyjnie odebrała Żelazną Damę, a Pani Kasia nią po prostu jest i nie dlatego, że nigdy nie ustępuje...

mand

zgadzam się ! Jestem wielką fanką Meryl Streep, uważam że p.Kasia jest bardzo podobna do Meryl :) obie są piękne i bardzo utalentowane ..

Streeppers

Pani Kasia ładniejsza ;)

użytkownik usunięty
mand

Nie no, błagam. Nie porównujmy tych dwóch pań do siebie. Każda jest całkiem inna. Wolę panią Gniewkowską!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones