Katarzyna DąbrowskaII

7,1
5 765 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Dąbrowska

Świetnie śpiewa :)

użytkownik usunięty

Jest jak krwisty befsztyk! Inteligentna, ma temperament, klasę, charakter i rewelacykny głos! O
chłopaku z drewna śpiewa tak, że aż ciary idą po ciele! :)

W 100% zgadzam się :D

Kapitalnie zaśpiewała w ubiegłym roku piosenki Osieckiej. Najbardziej lubię "Ja z podróży", tą o dorożce. Mógłbym Kasi słuchać godzinami:)

Uwielbiam jej słuchać :) Solara z Urbańską mogą się schować jak dla mnie :P

Jest naszym skarbem narodowym.Tak jak dla francuzów była Edith Piaf. Kocham piosenki w jej wykonaniu.Polecam płytę zespołu "AMOK".

bartimus

A jeszcze jesteś w stanie podzielić się informacją, gdzie jest dostępna? :P Szukałem w ostatni weekend po Warszawie.

makmykxyz

Najłatwiej ją spotkać w Teatrze Współczesnym w stolicy :).

bartimus

W roli Olgi, Rosjanki jest bardziej niż urocza i bardziej niż świetna ("Najdroższy"). Sam się wybieram w czwartek i może nie tylko... Ale chodziło mi, gdzie można znaleźć płytę zespołu "AMOK". :D

makmykxyz

Ja nabyłem 2 lata temu na allegro.pl.Napisali gdzie można kupić na profilu zespołu na facebooku wtedy.Doradzałbym juz kontakt z menadżerami zespołu bo na allegro.pl nie ma teraz.Ewentualnie w sklepach muzycznych ale ja nie z Warszawy.Pozdrawiam

Balladę o próżności zaśpiewała świetnie.

czesiol

Rewelacyjna aktorka i piosenkarka. Rola w "Na dobre i na złe" - mistrzostwo!

Zielona22

Podpisuję się pod tym wszystkim co zostało napisane...Mało oglądam "Na dobre i na złe", ale piosenki w wykonaniu pani Kasi to perełki:) Moje faworytki z piosenek to: "Ballada o próżności", piosenka Santor "Niewczesne myśli", "Cyrk nocą" czy "Takiego męża mi dajcie" (Osiecka). Dziewczyna wokalnie wymiata te wszystkie "gwiazdki" z programów typu Mam talent, Must coś tam Music czy innych:)

Gombro62

Musisz koniecznie oglądnąć, wymiata jako Wiki Consalida. Ja uwielbiam jej wykonanie "Chłopak z drewna". Głos taki to majątek.

Zielona22

Masz rację taki głos to majątek, a serial postaram się oglądać:) Wreszcie obejrzałem film "Sprawiedliwy" który gorąco polecam. Dąbrowska dostała za rolę w tym filmie Nagrodę "Jantar 2015" za odkrycie aktorskie i w 100% można się zgodzić. Pomimo dobrych lub świetnych ról m.in. Jacka Braciaka, Urszuli Grabowskiej, Jana Wieczorkowskiego, Oli Hamkało czy małej dziewczynki która gra uratowaną Żydówkę w 1942 r. Dąbrowska powala na łopatki swoją grą aktorską. A scena gdy wychodzi z kąpieli w jeziorze nago to już w moim męskim odczuciu wisienka na torcie...:)

Gombro62

W takim razie już odpalam torenta, ściągam i oglądam.
Nie ukrywam, że jestem mega ciekawa filmu. :)) Ostatnie zdanie, wcale mnie dziwi. :))

Zielona22

Oj, to nowość, więc jeszcze lepiej bo znacznie bardziej wolę oglądać w kinie na dużym ekranie. Czekam zatem na premierę kinową. :))

Zielona22

Polska premiera miała miejsce właśnie 19 lutego i z tego co przeczytałem film ma być grany w kinach studyjnych. Jeszcze raz gorąco polecam i życzę cudownych wrażeń podczas oglądania:)

Gombro62

Właśnie też doczytałam. Niestety w moim mieście jeszcze nie grają, muszę się uzbroić w cierpliwość. Wydaje mi się, że jeśli to puszczą gdzieś niebawem to jako kino konesera. W każdym razie, jak tylko będę "po" seansie, nie omieszkam skomentować. Dziękuję, jestem pewna, że się nie zawiodę. Obsada wspaniała, aktorzy z pewnością dali z siebie 100%.

Zielona22

Będę czekał z niecierpliwością...:) Tak na marginesie ciekaw jestem co to za miasto? Bo moje, nieduże w Wielkopolsce, a już grali...
Pozdrawiam:)

Gombro62

Moje właśnie duże i dlatego się dziwię, że jeszcze nie grają. Sprawdzam cały czas, liczę, że któregoś dnia będzie info "Sprawiedliwy" w kinach! Pozdrawiam również. :))

Zielona22

Wracam do Katarzyny Dąbrowskiej i filmu "Sprawiedliwy"...ciekawi mnie, czy już go obejrzałaś i jak wrażenia? Ostatnio gra w niezłym serialu "Belfer", pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones