Katarzyna ŻakI

Katarzyna Matusiak

6,9
5 656 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Żak

Tak już jest i nic się na to nie poradzi- na jednym biegunie Tracy i Hepburn albo Burton i Taylor, na drugim zaś Żak i Żak. Nie wątpie, że państwo Żak kochają się miłością wielką i namiętną, nie, tu chyba nie ma wątpliwości, jednak gdyby z tą swoją miłością, z tą radością przebywania ze sobą, cieszenie się sobą nawzajem, pozostali w zaciszu domowym, w prywatności, intymności swojej, a nie bezwstydnie obnażali się swojją małżeńskością na ekranie TV to wyszło by to na dobre nie tylko ich szczęściu rodzinnemu, ale przede wszystkim miłośnikom filmu, tudzież telewizji. A co do piękniejszej strony spółki Żak-Żak, to ja ją nawet rozumiem. Aktorką jest raczej marną, filmografia nasączona mini-epizodzikami w kiepskich serialach nikogo na kolana nie powali, a wiadomo, że we dwoje łatwiej, że co dwie głowy, to nie jedna. Jedno półtalencie plus drugie półtalencie zawsze, jakby nie liczyć, stworzy jeden, cudnie wykrystalizowany Talent. I to by było o Żakach na tyle...

DaKa

Nie do końca się z Tobą zgadzam. ;)

Pewien mądry człowiek powiedział kiedyś, że "dwa półgłówki to nie to samo co jeden z głową". ;) Państwo Żak nigdy nie stworzą czegoś naprawdę dobrego, nawet gdyby się do siebie przykleili.
Cezary może jeszcze nie jest taki zły, ale pani żona niestety ma jeszcze daleko do aktorstwa, nawet takiego jak to stworzone przez jej męża.
Ale niech ćwiczy, praktyka rzekomo czyni mistrza. ;))))

DaKa

haalo Cezary Żak grał w Miodowcyh LAtach rewelacyjnie.... prawdą jest że z czasem niektóre odzywki stały sie monotonne ale społka Norek-Krawczyk była przezemnie oglądana naprawde chętnie... Natomiast TA KOBIETA( ! ) to po prostu jakiś koszmar.... dzizus, jeden "burmuch"i absolutne beztalencie... Mam nadzieje że to czyta i rozumie że ja, podobnie jak i moi (wszyscy?!) znajomi, nie szanujemy jej jako aktorki bo zepsuła taki fajny serial....

DaKa

Nie zgodzę się co do Cezarego Żaka uważam że jest dobrym aktorem udowodnił to w Miodowych.. i Ranczo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones