Kat GrahamI

Katerina Alexandre Hartford Graham

7,7
5 826 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kat Graham

Mówcie co chcecie, ale ona jest naprawdę bardzo ładna i do tego utalentowana. Moim zdaniem jest
najładniejsza z całej obsady TVD. Polubiłam ją w Pamiętnikach i uważam, że jej postać jest
niezwykle sympatyczna. Większość z Was twierdzi, że Bonnie jest nudna, ale to przecież ona ciągle
się poświęca... chciałabym mieć taką przyjaciółkę jak Panna Bennett (ewentualnie taką jak Lexi bo
to mój nr 2. w tym serialu). Po za tym Kat poza aktorstwem zajmuje się również śpiewaniem i
modelingiem. Wydaje mi się, że ona i Candice Accola (przypominam, że Candice również śpiewa i
ma przepiękny głos, którym nawet pochwaliła się w jednym odcinku TVD) są o wiele bardziej
utalentowane od Panny Dobrev, którą się tak wszyscy zachwycają a sama Graham nie jest gorszą
aktorką, niż wcześniej wspomniana Pani, ale o gustach się nie dyskutuje :)

Carmellia

Podpisuje się pod tym :P

wree

Jeeej! a już myślałam, że nikt się ze mną nie zgodzi :D

użytkownik usunięty
Carmellia

Jest piękna! Utalentowana!? Jak najbardziej! Poza tym, ze spiewa, jest aktorka i modelka to jeszcze tanczy! Widzieliscie film Honey 2, w ktorym gra glowna role!? Rewelacja :)

Widziałam i zgadzam się ze wszystkim co napisałaś. Pierwszy raz jej talent ujrzałam w teledysku do "Cold Hearted Snake" :)

Carmellia

też tak uważam ;) Kat jest prześliczna, ma egzotyczną urodę - Nina Dobrev, którą tak wielu się zachwyca, również jest śliczna lecz poniekąd jej uroda jest cokolwiek przeciętna. Graham jest też ciut bardziej utalentowana od Dobrev: przed chwilą obejrzała 'Honey 2' i z początku nie mogłam uwierzyć, że jest tak dobrą tancerką. i jeszcze się dowiaduje, że potrafi też śpiewać! prawdziwy człowiek orkiestra: tyle talentów w jednej, drobnej i pięknej dziewczynie ;>


pozdrawiam;)

isobel

Tak, jest znakomitą tancerką i w dodatku ma polskie korzenie! :D W Bułgarii jest pełno takich dziewczyn o podobnej urodzie do Dobrev, a Kat jednak ma mieszaną urodę :) Nawet jej figura mi się podoba, chociaż nie jestem fanką takich drobniutkich sylwetek. Jednak pomimo tego, że jest niska i szczuplutka, ma jakieś wcięcie w talii i w miarę kobiece kształty (chociaż faktycznie tu Dobrev ma ładniejszą figurę bo jest dużo wyższa, ale tak ogólnie to mają ten sam typ sylwetki). Po prostu kobieta niemalże idealna :D

Carmellia

Tak, Kat jest w 1/4 Polką i w 1/4 Rosjanką od strony matki :)
Nina ma o wiele lepszą figurę, ale wcale nie dlatego, że jest wyższa, tylko ma szersze, kobiece biodra i węższą talię ;) A Kat jest po prostu niziutka i do tego szczuplutka- jak ja jej zazdroszczę! Jestem jej wzrostu, ale trochę 'potężniejsza' jestem :P

Pearl158

Też na początku myślałam, że Nina ma lepszą figurę. Obecnie ciężko mi się zdecydować ;p Niedawno zauważyłam, że Kat również ma wcięcie w talii. Jedyne co jej można zarzucić to to że ma większe uda, ale to głównie przez jej wzrost. Dlatego tu wygrywa Nina :) Ale np. taka Candice ma okropną figurę ;c

Carmellia

Tak, co do Candice zgadzam się w 100%! Niby wysportowana i ani grama tłuszczu, ale proporcje ma fatalne...
A co do nóg Kat i Niny- obie mają właśnie typ sylwetki tzw. 'gruszka', czyli zawsze dół jest większy niż góra i to widać, bo jak dziewczyny sobie odpuszczą ćwiczenia i częściej zjedzą coś niezdrowego to od razu odkłada im się na uda, a talia dalej pozostaje szczupła. Chociażby ten odcinek, kiedy była impreza nad jeziorem i Nina była w kostiumie :)

Pearl158

tak, jest ładna i miała ciekawą rolę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones