Kat Dennings

Katherine Victoria Litwack

7,7
9 609 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kat Dennings

Usta ma fenomenalne, zresztą jak cała ona, uwielbiam taki typ urody, dla mnie to kobieta idealna. Jednak zastanawiają mnie jej usta - czytałam różnie, wiele razy, że są naturalne i tyle samo razy, że robione. Jak sądzicie?

Nitisara29

Według mnie naturalne.

iliketrain

po pierwsze nie robi się ust botoksem, a po drugie tak, ma lekko wypełnianą górną wargę. Poza tym zdjęcie główne fatalne, a dziewczyna tak, czy inaczej ładna.

isa1212

Ma naturalne usta, wystarczy obejrzeć odcinek Sexu w wielkim mieście, gdzie zaczynała swoją przygodę z aktorstwem i grała rozwydrzoną nastolatkę :) też miała bardzo duże usta.

alinoe86

taaa... bo to absolutnie wykluczone żeby wtedy - na początku lub nawet przed początkiem swojej kariery -mogła sobie poprawić usta!
-.-"
to żaden dowód.

isobel

Ja słyszałem że Cameron Diaz się poprawiała jako nastolatka. Ta chyba naturalna.

georgeAzbest

ani trochę bym się nie zdziwiła gdyby to o Cameron Diaz okazało się prawdą. ogółem niezwykle popularne jest w Stanach fundowanie zabiegów i operacji upiększających niepełnoletnim. wielu moich znajomych poznanych w Stanach przyznawało się że np. rodzice w prezencie na takie 12 urodziny sprezentowali nowy nos albo zabieg hialuronowy na usta dla 14-latki.
Kat Dennings zdecydowanie miała operację nosa i jak dla mnie poprawiła sobie też usta

iliketrain

Oczywiście naturalne tak jak u Angeliny Jolie :>

Jennifer_Tilly

http://www.filmweb.pl/person/Megan+Fox-138899
Ta ma wszyściutko przerobione od góry do samego dolu.....

iliketrain

Naturalne :D

użytkownik usunięty
Nitisara29

szminka

Nitisara29

Moim zdaniem sztuczne.

Nitisara29

Na pewno naturalnie ma uwydtanioną górną wargę ale możliwe że jeszcze ją wypełniała (czasem nawet mając pełne usta kobiety je powiększają). Tak czy owak wygląda naturalnie i bardzo ładnie.

Nitisara29

Usta myślę, że zrobione, ale dobrze :) Nie wygląda sztucznie, a chyba o to chodzi, żeby takie zabiegi poprawiały, a nie szpeciły urody.

Nitisara29

Tez uwazam, ze ma naturalne usta, na zdjeciu profilowym wygladaja jak obrysowane. Wypelnione usta nzupelnie nie maja tych "zmarszczen". W przypadku Kat jest inaczej. Po za tym nie ma charakterystycznego dziubka.

Wescik

Dziubek pojawia się zazwyczaj, gdy "poprawiane" są jeszcze kości policzkowe i zmniejszany nos. Po za tym fakt, sztuczne usta są nadmuchane, nie maja zmarszczek. Wystarczy porównać usta (pfuuu…) "modelek" a Angelina Jolie. Do tego warto zwrócić uwagę, na to jak się ruszają gdy mówi. Sztuczne usta zazwyczaj nie posiadają w cale mimiki.

Nitisara29

Botoksu w usta sie nie daje, tylko w czolo i kaciki oczu ewentualnie na zajaczka na nosie. Botoks to paralizowanie miesni, a nie wypelnianie i powiekszanie. Usta ma naturalne, swiadczy o tym mimika. Usta powiekszone, zawsze nie beda wspolgraly z mimika i bedzie sie to rzucalo w oczy. Ona dodatkowo ma piekna diasteme, bardzo dodaje jej to urody

Nitisara29

Uroda to jedno, ale jaki ona ma biust do tego! Cudo, perełka!

Nitisara29

Kiedyś by nie było tego problemu. Teraz jak się trafi naturalna piękność to od razu są podejrzenia że "robiona". Cholera wie czy robiła coś z ustami. Mi się wydają naturalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones