Kappei Yamaguchi

Mitsuo Yamaguchi

9,1
721 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kappei Yamaguchi

Świetne seiyuu! Czuć i słychać, że wkłada serce w to, co robi... Cenię go zwłaszcza za rolę Inuyashy ("Inu-yasha") i Ussopa ("One Piece"), a proszę zauważyć, że to dwie skrajnie różne postacie... Jeszcze raz oklaski!

Pozdrowienia i niech kisiel jarzębinowy będzie z Wami ^^

Kazik_chan

Geniusz... to co zrobił z L'em z Death Note to dzieło sztuki

MaRyska

Zgadzam się! Po prostu cudny głos, świetnie pasujący do L. Widać, że się postarał. A co ciekawe w Kiki's Delivery Service w ogóle bym go nie poznała gdybym wcześniej nie sprawdziła, że podkaładał tam głos.

MaRyska

co do L, to uważam, że cała ta postać to dzieło sztuki. Dawno nie było tak intrygującej postaci w żadnym anime jakie widziałam, o ile w ogóle jakaś była.

agyness

Tak ten głos i te oczy heh pan Kappei się postarał , a najbardziej oryginalna postać to na pewno się też zgodzę.Jeśli znajdę coś tak pokrętnego jak L to na pewno wam dam znać :D.

użytkownik usunięty
Kazik_chan

Hmm...nie ma w filmografii Kappei'a "Ranmy 1/2"..a przecież tam też podkładał głos - głównemu bohaterowi (to było jedno z jego pierwszych anime) ;P

"Ranmy 1/2" mam plakat na łózki a nie widziałem ohh muszę to nadrobić ! gdy tylko naprawię monitor.

Lap

Ja go wielbię za postać Ran'a w "Sukisyo!" Jak bym się nie wsłuchała to bym nie uwierzyła po prostu, że on potrafi taki głos zrobić.. O___O"

Kazik_chan

Jako L był bezbłędny! Ale podobał mi się również jako Inuyasha i Ryuichi Sakuma. Ma ogromny talent, jego głos pasuje do różnych typów postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones