Kalina Jędrusik

8,2
10 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kalina Jędrusik

i to wszystko mimo małego wzrostu, drżąco-chrypkowego głosu, "nie greckiego" noska , itp.Była kobieca w każdym calu i kiedy śpiewała w KABARECIE NAD KABARETAMI- Starszych Panów(!!!) było ciepło, romantycznie, sentymentalnie, kochająco, itd.,itp.Ale dla mnie szczytowym osiągnięciem w jej aktorstwie była wiodąca rola , w filmiew "Hotelu Polanów".

ewa

Wiatam serdecznie i zapraszam wszystkich na nową stronę poświęconą Kalinie Jędrusik www.republika.pl/kalinajedrusik . Jednocześnie zachęcam państwa do oddania na nią głosu pod tym adresem http://republika.onet.pl/pglosuj.html . Do wygrania jest przestrzeń internetowa. Dzięki niej mogłabym zamieścić jeszcze wiele ciekawych materiałów, zdjęć, wywiadó, które udało mi się zdobyć, ale z przyczyn braku miejsca na koncie leżą w szufladzie. Pozdrawiam wiosennie
autorka strony

pannajola

Stronka faktycznie jest całkiem ładna. Kalina to genialna aktorka ja też jestem pełan podziwu dla jej talentu. Mój głos już waćpanna ma na tej stronce dobrze że istnieje ta stronka. Dzięki za wkład pracy nad jej powstaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones