Kalina Jędrusik

8,2
10 577 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kalina Jędrusik

mężczyzna powinien mieć taką Kalinę.

użytkownik usunięty
Newerherdow

Nie wiem co Ty w niej widzisz ??? Normalna przeciętna kobieta , którą możesz spotkać
wszędzie .............. ;)))))))))) ............... dziwne , dziwne , o co chodzi ??

Co w niej widzę? :) Wyimaginowane ucieleśnienie snów o kobiecie idealnej :)
Natomiast być może masz rację, twierdząc, że taką kobietę można spotkać w rzeczywistości. Niemniej mnie się dotąd nie udało wykrzesać poetyki Kaliny Jędrusik z żadnej. No, ale to oczywiście może być moja wina, a nie tych biednych kobiet :)

użytkownik usunięty
Newerherdow

Masz rację a propos ..... konta , znając siebie po pewnym czasie założyłabym nowe konto , zbyt lubię dobre filmy , ostatnio nic ciekawego nie wydziabałam , tym nie mniej odnalazłam sporo ciekawych filmów , poleconych mi ................... na Kino Polska leci własnie Twoja Kalina ;) ............. no moja też , nie ukrywam że była doskonała :)

No masz, kurczę, nie wiedziałem, że w Kapitanie Sowie ona występowała :( No i nie widziałem :( Kosiłem trawnik i słuchałem "Następnego do raju". To się nazywa połączenie wysiłku fizycznego ze strawą duchową :)

Poluję na "Lekarstwo na miłość", bo tam K.J. ma pierwszoplanową rolę. Na razie nie odważyłem się na "Ziemię obiecaną" :)

Natomiast co do filmwebowania, to ja ostrożnie podchodzę do rekomendacji, szczególnie hiciorów w stylu "Batmany", czy "Labirynty Fauna". Pełno okrzyków: rewelacja, klasyka, arcydzieło, a w rzeczywistości tylko przemoc, nienawiść i zło.
Ale są i dobre strony posiadania konta na Filmwebie, czyli możliwość porozmawiania o Kalinie Jędrusik, czy o Starszych Panach :)
Zatem sugeruję, żebyś zrobiła sobie małą separację od Filmwebu, a nie od razu rozwód :)
Jedynym plusem usunięcia konta jest możliwość założenia nowego z innym nickiem :)

Newerherdow

Świetna aktorka, ciekawa osobowość.

pan_dziejaszek


Tak wulgarna i puszczalska aktorka to ideał kobiecości ?
Spotkałem w życiu wiele kobiet które urodą, zachowaniem, subtelnością, urokiem i
poetyckim sposobem wypowiadania się biją ją na głowę.

returner

Fajnie.

returner

Trzeba dojrzeć to,czego ozy nie widzą.

Uwielbiam Kalinę.

okers

Hehe, dobra odpowiedź. Tak mi od razu w głowie pewien obraz nastał, na temat na jaki Panowie się "sprzeczacie":

Wraca mąż do domu. A tam istna orgia. 10 heteroseksualnych facetów i jego żona.
Wszyscy hojnie wyposażeni.
Stoi chłopina w szoku i nagle wybucha:
- Co się tutaj dzieje do cholery? Jak mogłaś?!
Ona:
- Ty prostaku! Trzeba dojrzeć to, czego oczy nie widzą!


Dziękuję:)

Newerherdow

Jeśli już cofamy się w czasie to wolałbym Polę Raksę (z czasów Czterech pancernych), Kasię Figurę (z czasów serialu Pierścień i róża, lub Pociągu do Hollywood) a z aktorek zagranicznych: Claudię Cardinale (w roku powstania Dawno temu na dzikim zachodzie) lub młodą Sophię Loren...
P.S. fenomenu Kaliny jakoś nigdy nie mogłem pojąć - ot grubawe, rozdarte, wulgarne babsko...

Newerherdow

Tu mamy popis jej poetyki :)

Bożena Dykiel "Najsłynniejsza plaża była w Chałupach. Sama tam jeździłam. Akurat ja nie opalałam się nago, ale przyjaźniłam się z Kaliną Jędrusik, która była wielbicielką nudyzmu. Któregoś roku specjalnie dla niej, żeby mogła się opalać na golasa, wykopałam na plaży wielki grajdoł. I kiedy już w nim leżałyśmy, Kalina mówi: "Widzisz tego tam na wydmie? Moją cipę chce obejrzeć"."

milenasy

o taaaak! :-)

milenasy

O tak, dodam, że naprawdę warto przeczytać "Rozstania" Magdy Dygat.

użytkownik usunięty
Newerherdow

Co by mu się puszczała na prawo i lewo haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones