Julia Królikowska

3,0
214 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Królikowska

Z taką grą to ona kariery na TV nie zrobi. I to zarówno na małym i dużym ekranie.

DamMtor

Ostatnio się trochę poprawiła, ale mimo to i tak nie wyobrażam sobie jej w jakiejś główniejszej roli. A moim zdaniem powinna właśnie dobrze grać, przecież gra w Klanie od urodzenia więc już 8 lat. Już jest zaznajomiona z kamerą. Np. Julka Wróblewska czy Emilka Stachurska dopiero niedawno zaczęły karierę aktorską a proszę jak świetnie grają

Betinka

A co to ? jakaś moda na dziecięce aktoreczki ? A może porównaj ją do michała bajora.

marekm

pedofile tu grasują :P

puma

Ale wredni jesteście.... No tak bo Julia Wróblewska świetnie gra. Normalnie geniusz.

Betinka

"Julka Wróblewska czy Emilka Stachurska dopiero niedawno zaczęły karierę aktorską a proszę jak świetnie grają"

Julka wróblewska gra świetnie?? :O Ja nie rozumiem fenomenu tego dziecka, urzekła ludzi tym że "taka była słodziutka w tylko mnie kochaj" (moim zdaniem nie była słodziutka). Myślę, że nie gra dobrze, gra słabo.

Co innego Emilka Stachurska, to jest właśnie młody talent i stawianie jej w jednym szeregu z kasią lubicz to nieporozumienie.

użytkownik usunięty
Moniczkaa

mnie osobiście też się ten szkrab podoba, słodka jest - mowa oczywiście o Julce Wróblewskiej, taka polska Dakotta Fanning.

użytkownik usunięty
DamMtor

oj, uważaj ona ma rodziców aktorów i akurat pana Pawła Królikowskiego i jego syna Antka będę bronić bo uważam że pan Paweł jest dobrym aktorem, może mniej jego syn no ale co tam a córka Julia czy jak jej tam, mówię Ci już ma kontrakt z TVP podpisany i pójdzie do szkoły aktorskiej i będzie super cool na wypasie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones