Julia Kamińska

Julia Małgorzata Kamińska

6,5
4 900 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Kamińska

I nie ma za grosz talentu.

Xerxo

Spójrz na siebie i dopiero później wejdź na forum i się wypowiadaj bo widać że w domu lustra nie masz

użytkownik usunięty
Xerxo

Zgadza się :) zbudowana jak jakiś klocek, sztuczna grywalność i fatalna fizyka wyglądu.

Xerxo

Jasne oceniając na podstawie pierwszych odcinków "Brzyduli" tak i owszem ale w "realu" nie jest brzydka. Radzę najpierw spojrzeć na siebie a później oceniać innych.

Xerxo

Możesz pokazać swój ryj ?

Xerxo

dno kompletne

malyfromhell

Z kogo ?

malyfromhell

no napewno nie ze mnie i nie z Xerxo tylko z Kamińskiej.
Jest beznadziejna, wszędzie gra tak samo i przewidywalnie. Jak zagra w filmie Krauzego albo Smarzowskiego to pogadamy

malyfromhell

Płytka ograniczona żenada.

tomucho77

Jeśli nie miała by za grosz talentu to nie zagrała by ostatnio w Hotelu 52, w filmie Piotra Wereśniaka Wkręceni ,dołączyła na stałe do obsady Na dobre i na złe i nie była by na etacie w teatrze Komedia gdzie już za pare dni odbędzie się premiera musicalu Zorro gdzie Kamińska gra główną role . Talentu to nie ma Kasia Cichopek

krupastas

Jestem podobnego zdania.

(... i Mroczki).

tomucho77

Mroczki również .Nie jestem nie wiadomo jakim fanem Kamińskiej ,ale jej role się od siebie różnią .Ostatnio fajnie zagrała w Hotelu 52 dziś gra w Na dobre i na złe .Gra w 2 teatrach- Komedia(ostra jazda,zorro ,podwójna rezerwacja) i Capitol(dwie połówki pomarańczy)

krupastas

i ona też nie. Wszystko co wynieniłeś to tanie rzemielśnictwo.
Ja mówię o poważnym kinie a nie gniocie serialowym typu Hotel 52, Brzydula itd...
No sorry to Zorro to żaden prestiż. W dodatku z Czartoryską, też słąbą aktorką.

Z pewnością lepsza od Cichopek, ale nie wiele lepsza.

Gra poprostu przewidywalnie, brak w niej tej pojary i błysku aktorskiego. Gdyby było inaczej z pewnoscią taki Krauze, Smarzowski, Kwieciński, Holland, czy nawet Wajda już by ją zauważyli.
Ba przecież to gołym okiem widać, że jest paździerzem i nei trzeba to tego wielkich nazwisk reżyserów.

Zero warsztatu, w serialach na to się nie patrzy, wiec niech sobie gra i cieszy oko tych co ma cieszyć, nie mam nic przeciwko, tylko ja nie zamierzam za to płacić w sensie za taką amatorszczyznę.

malyfromhell

A Buzkowa (7/10) tania, drewniana rzemieślniczka, pseudoaktreczka wypromowana przez tatusia europosła ma warsztat ?

A Figura mdła, słodka, drewniana pseudoaktoreczka która w każdej roli wygląda jak by stawiała klocka w klozecie ma warsztat ?

Jak się czyta takie posty jak powyżej to sam scyzoryk w kieszeni się otwiera !

tomucho77

Figura poza pokazaniem tyłka i piersi (co ciekawe ona nawet umie tą d..pę pokazać, a niestety nie wiele aktorek to potrafi) na szczęście ma też piękną dykcję i mimikę twarzy i do tego ma warsztat aktorski czysto teatralny, co widać w jej grze. Miała rózne role, również w tematyce filmów psychologiczno-społecznych. Trzyma poziom.

Buzkowa - akurat nie przez tatusia zrobiała karierę, bo została dostrzeżona na zachodzie jak w kraju nikt o niej jeszcze nie słyszał. Jak dobrze przyjrzysz sie jej grze zauważysz, że jest to aktorka, która z powodzeniem moze nosić miano aktorki.

Nóż Ci się otwiera bo masz chyba niewielkie pojęcie o aktorstwie - jako grze, wyrażanych emocjach, mimice twarzy, gestach itd... chcesz mieć dobre intencje ale nie dostrzegasz najważniejszego - aktor owszem mzoe mieć swój styl gry i rozpoznawalność w nim - mimo to przyciąga swoimi szczegółami umijetności aktorskich, z drugiej strony nie może być schematyczny musi mieć to coś. Niestety brak żadnego z tych atutów u Kamińskiej. Gdyby było inaczej nie grała by w filmie wkręceni tylko w sztuce o dużo głebszym przekazie i wartościach artystycznych.


malyfromhell

Haha, ale właśnie ją Smarzowski 'odkrył' - on reżyserował BrzydUlę i prowadził castingi. Także ten...

Xerxo

Polecam wybrać się na Zorro do teatru Komedia. Filmy, a tym bardziej seriale rzadko oddają umiejętności aktora.
A w Zorro ukradła spektakl, świetnie śpiewa i tańczy. I po tej sztuce można spokojnie powiedzieć że jest bardzo dobrą aktorką, już nie mówiąc o tym że wygląda rewelacyjnie.

ankag12

lepszy spektakl to ja miałem ale Fields of the Nephilim, a nie jakąś III ligę teatralną (to w dodatku musical jak widzę).
Mnie póki co kompeltnie nie przekonuję, zrezsta nad kim jak sie pastwię, jakby nie było aktorów genialnych.
Życzę jej sukcesów. Jeśli coś potrafi lub nie poprostu życie to zweryfikuje.

Jest oczywiście łądna, ale nie twarzowa. Twarz ma nie aktorską, nie przyswajalną zawodowo w tej branży.
Nie widzę jej za bardzo nawet w etiudzie.
Twarz bez charakteru i to ją zgubi, obawiam się, zę zginie wśród mas

Xerxo

W związku z powyższym postem masz coś do powiedzenia trollu ?

Xerxo

Sliczna nie jest,ale do najbrzydszych tez nie nalezy,przecietna z urody,a aktorsko niezle wypada,szczegolnie w dubingowaniu bajek.

karpiok23

ostatnio widać że sex jej służy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones