Judy DavisI

8,3
8 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Judy Davis

... a propos judy, ponieważ jest ŚWIETNA!!!!! po prostu świetna!!!

Zwłaszcza u Allena. Najlepiej na świecie gra histeryczki. A przy tym ma niesamowity urok i wdzięk. Lubie takie kobiety.

pangargan

Za tą jedną rolę ją uwielbiam. Rewelacyjnie zagrana, przesympatyczna postać - z całym swoim rozstrojem nerwowym i emocjonalnym.

Lady_Snape

fenomenalna aktorka ..szkoda ,ze tak mało znana szerszej publiczność

Lady_Snape

Za tą jedną? Czyli którą? bo nikt wcześniej nie wymienił pojedynczego filmu. A u Allena zagrała nie raz.
Mój faworyt: Celebrity.

Krolik_Pudding

Przejrzec Harry'ego i Mezowie i zony jeszcze mi nie wpadlo w rece, wiec zostaje jeden ;]

Lady_Snape

A mi wystarczyła jej skromna rola w "Barton Fink" abym ją zapamiętał i zechciał lepiej poznać jeżeli chodzi o aktorstwo. W filmie braci Coen zagrała niesamowicie! Ten akcent, subtelne gesty, minimalne środki ekspresji, to wszystko wystarczyło aby na ekranie stworzyć wizerunek bardzo ujmującej kobiety.

Jazzu

To jest właśnie w niej. Tak niewiele jej potrzeba, by ując, zaintrygowac, zachęcic do dalszej odkrywania jej dorobku i wynajdywania w nim kolejnych perełek. Oglądając "Bartona Finka" doświadczam podobnych wrażeń.

Ja ją kocham szczególnie u Allena, ale nie tylko... Wielka charyzma, jest genialna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones