Jowita Budnik

Jowita Miondlikowska

7,5
7 756 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jowita Budnik

wolę ją jako aktorkę dziecięca a teraz to rzadko się w filmach , serialach czy TV pokazuje a jak zaczynała karierę jako dziecko to było ją widać

kinomanka_13

Bo ma swoje życie prywatne- małe dzieci i inną pracę- pracuje jako menagerką w agencji aktorskiej, wybiera ciekawsze propozycje teraz gra we Wszystko przed nami niedługo premiera Papuszy Krauzego gdzie gra główną rolę może mogłaś napisać ,że nie leżą Ci poważne filmy w których się pojawiła i zagrała niezapomniane role rozumiem bo taki Plac Zbawiciela jest filmem bardzo ciężkim , trudnym nie każdy przepada za takimi dramatami tak samo za serialem Głęboka Woda. Ja ją cenię zarówno za role Marty z serialu w Labiryncie bo na nim się wychowałam jak i jej dojrzałych kreacji. Jeszcze kariery nie kończy kto wie czy po Papuszy nie sypną jej równie ciekawe propozycje ról.

monisia54315

ja też ją wolę jako Martę w Labiryncie i dla mnie Martą w Labiryncie pozostanie.

kinomanka_13

i dla mnie również :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones