Josh Radnor

Joshua Thomas Radnor

8,4
4 068 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Radnor

... Teda - fikcyjną postać z HIMYM, czy tego przeciętnego aktora?

Victor_Fw

Nie powiedziła bym ze jest przecietnym aktorem...

moze nie mial okazji wykazac sie talentem ale zdecydowanie urok osobisty i
komizm wyroznia go z przecietnosci

Mojazebrajaniu

Nie gra co prawda w filmach wysokich lotów, ale jest naprawdę uroczy i za to go lubię :)

Victor_Fw

Na początku serialu był dość słaby jednak w czwartym serialu zaczął się rozkręcać, a teraz jest już dobrze. Bardziej od roli w HIMYM cenię go za to, że sam napisał scenariusz, wyreżyserował i zagrał główną rolę w Happythankyoumoreplease.

velval

w czwartym sezonie, nie serialu :>

Victor_Fw

Na pewno reżysera i scenarzystę. Świetny debiut, i to nie w podwójnej roli, ale w potrójnej. Byłem zaskoczony tak wysokim poziomem filmu, i tak ważnym przekazem. Naprawdę się spisał, mam nadzieję, że zobaczymy więcej jego twórczości w najbliższych latach.

KasekG

Jeżeli choodzi Ci o HappyThankYouMorePlease (a pewnie chodzi) to zgadzam się w 100%. Świetny debiut i b.dobry film. Nie raz nas jeszcze zaskoczy.

Victor_Fw

Pan autor chyba sie nie zastanowił nad tym co napisał... bo skoro wszyscy uwielbiaja Teda, tzn ze dobrze go zagrał... tzn że jest dobrym aktorem.

akew

Broń Boże - gdyby wszyscy potrafili zobaczyć, co to jest dobry aktor, świat byłby nudny, a wiele dennych filmów nie miałoby takich wysokich ocen :P.

A ja akurat kompletnie nie potrafię ocenić jego zdolności aktorskich, bo dla mnie jest kompletnie uroczy i choć były momenty, w których jego bohater po prostu mnie irytował, to wystarczyło to spojrzenie - i już nie pamiętałam :D.

NadiaX

tez mysle, ze na poczatku byl dosyc dretwy i do tego naiwny ale pozniej faktycznie sie rozkrecil i bardzo go polubilam w przeciwienstwie do Marschalla, ktory to z sezonu na sezon coraz bardziej mnie zaczal draznic.

coraloft

Uwielbiam go....jako aktora ;)

magda_17_17

A moim zdaniem złym aktorem nie jest.. Może to nie jest aktor pokroju.. hm.. Toma Hanksa, czy Jacka Nicholsona, ale przeciętny to on nie jest. Moim zdaniem bardzo dobrze gra. Tyle, że w małej ilości filmów można go zobaczyć, nie miał się tak naprawdę czym popisać oprócz rolą w HIMYM. Ale mimo wszystko postać Teda jest bardzo realistyczna, więc nie wiem czego tutaj się czepiać.

Nekomata

Hanks'owi do pięt nie dorasta (ciężko się z tym sprzeczać) natomiast ich oceny są dość porównywalne 8,4 i 8,9.
Nie dziwię się, że tak dużo tu kobiecych wypowiedzi "Wystarczy że spojrzy i już jest super aktorem!" -_-

Victor_Fw

Czy ja gdzieś napisałam coś w tym stylu? I tak się składa, że jest dobrym aktorem, tylko szkoda, że tylko jednej roli. Dobrze gra, a porównywać porównałam, i znowu: nie powiedziałam przecież, że Hanksowi dorasta do pięt, wiadomo, że jednej roli w sidcomie nie można porównywać do setek zagranych ról w bardzo wysoko notowanych filmach. Po prostu uważam, że przesadzacie.

Nekomata

NIe pisałem bezpośrednio do Ciebie.

Victor_Fw

A więc przepraszam, że się uniosłam. Wywnioskowałam tak, przez to, że to była odpowiedź na mój post, następnym razem sprecyzuj.

Victor_Fw

A dlaczegóż to przeciętny? To, że gra w mało znanych produkcjach nie znaczy od razu, że jest przeciętny. Poza tym - Ted, to fikcyjna postać, ale na to, że Ted jest tym Tedem wpływa przecież również gra aktorska.

Victor_Fw

Aktorem wybitnym nie jest, ale to, jak zagrał Teda jest jak najbardziej ok. A po za tym uważam, że przynajmniej trzyma cały czas pewien poziom gry, nawet gdzieś w 3 sezonie go podwyższył. Jego gra nie jest dla mnie irytująca, czasem tylko sam bohater strasznie gubi się w życiu.

Margheria

Jako Ted jest świetny, ogólnie w tym serialu "Jak poznałem waszą matkę" można znaleźć siebie. Przecież też poszukujemy kogoś , z kim spędzimy długie lata, a rola Teda uświadamia nam , że warto ;) No i po obejrzeniu wczorajszego filmu "Happythankyoumoreplease", jestem zachwycony. Jako Sam Wexler zagrał świetną rolę, moim zdaniem powinien dostawać te największe role do wielkich fimów. Może się kiedyś doczekamy? ;)

undertaker_

Ma ktoś jego adres?

Victor_Fw

Mój drogi przyjacielu. Nawet jeśli 90% opinii jest na temat Teda Mosby'ego, niż na temat samego aktora to czy to złe ? Jeśli publika polubiła Teda i ocenia go pozytywnie, to jest to zaszczytem dla Josh'a, który w końcu wykreował tą postać. Jeśli kochają Teda kochają i Josh'a. Teda kochają jako człowieka, Josh'a jako aktora za umiejętności.

kornel1qwe

A co robił w Polsce https://www.facebook.com/pages/comedycentralnetpl/185697058169460 https://www.facebook.com/pages/comedycentralnetpl/185697058169460

Victor_Fw

Przeciętny to zadużo powiedziane jego dorobek aktorski jest porównywalny z dorobkiem braci Mroczków.Chociaż nie bo oni byli w tańcu z gwiazdami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones