Josh Hutcherson

Joshua Ryan Hutcherson

7,8
28 022 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hutcherson

że nie wiem czy Josh serio się nie kocha w Jennifer i w życiu realnym nie jest taki dobry i
altruistyczny jak Peeta. Naprawdę, po prostu widziałam to w jego oczach!

Mowa o Catching Fire, choć w Hunger Games też był niezły, ale gorszy. Mam na uwadzę jednak,
że Josh jest młodszy ode mnie, a w tym wieku każdy rok, dwa lata mogą zmienić mocno człowieka
.

rurzaa

Jego pracą jest gra aktorska wiec jego zadaniem jest właśnie pokazywanie takich rzeczy.. Po prostu wyrobił się, nauczył lepiej pokazywać emocje bohatera. Plus reżyser więcej wymagał i na co innego zwracał uwagę.. Poza tym to samo tyczy się ich relacji podczas wywiadów.. Czym dla aktora jest udawanie lepszych relacji z inna osoba? Maja zwracać uwagę na siebie, a tym samym na film w którym grają.

Rose_Clementine

Myślisz, że podczas wywiadów udają? Nie wydaje mi się :)
Widać między nimi chemię poza ekranem, ale jest to zdrowa chemia, a nie taka która wiążę się z fizycznością.
Sami określają się jako najlepsi przyjaciele i ich relacja podczas wywiadów jest zgoła różna od tej w filmie.
Tak po prostu są sobą! Wystarczy obejrzeć kilka wywiadów ich z osobna - takie same poczucie humoru, podejście do życia i rozmówcy jak wtedy, gdy na pytania odpowiadają we dwoje :)

kasiak__01

Przyznam, zapewne jest pomiędzy nimi jakaś chemia, ale nie na tyle silna by wspominać o przyjaźni... Część ich relacji jest "powiększona". Poza wywiadami i różnymi formami promocji CF czy HG nie przebywają ze sobą.. Widziałaś ich wspólne zdjęcia gdziekolwiek? Sama napotkałam chyba tylko z dwóch okoliczności gdzie siedzieli gdzieś razem..

Rose_Clementine

I ze wspólnych wakacji ;)

kasiak__01

Właśnie wspólne wakacje to jedna z tych dwóch okoliczności. :) Druga z tego co pamiętam to jakiś "wypad" na miasto..

Rose_Clementine

No najpewniej masz rację, że jak na prawdziwych przyjaciół to trochę małe tych okoliczności, ale... nie nam to chyba oceniać :) Mam jednak nadzieję, że to wszystko nie pod publiczkę, bo uwielbiam tę dwójkę! <3

kasiak__01

ja też ale nie wierzę do końca w tą ich przyjaźń mimo ze to wszystko pieknie wyglada i bawi.

rurzaa

A jak dla mnie to on się podkochiwał w Jennifer już od początku. Na pewno mu się podoba bo kiedyś ciągle to powtarzał w wywiadach więc pewnie nie sprawiało mu trudności granie zakochanego. Tutaj taki mały dowód:

http://noemi0004.tumblr.com/post/68722241662/so-how-i-see-joshifers-relationship -during-all

Teraz się powstrzymuje w okazywaniu sympatii do Jennifer bo ma panienkę.

IKnowWhatYouAre

łaaaa coś w tym jest, dzieki za linka ;)

rurzaa

nmzc, sama się zdziwiłam kiedy tak nazbierałam tych gifów.

IKnowWhatYouAre

To twój tumblr?:D

rurzaa

No cóż. Tak ;)

IKnowWhatYouAre

obserwuję! :D

rurzaa

Peeeeta , Peeeta !

rurzaa

http://www.youtube.com/watch?v=VFHvvnxw2tI

rurzaa

Wiem, że jednak nie czują do siebie 'tego czegoś'
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/jennifer-lawrence-i-josh-hutcherson-tylko- przyjazn,106580.html
Tacy raczej 'kuple' xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones