Josh Hutcherson

Joshua Ryan Hutcherson

7,8
28 060 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hutcherson

Świetny aktor młodego pokolenia, naprawdę dobrze sobie radzi :) oglądałam kilka filmów z jego
udziałem np. "Most do Terabithii" czy "Mały Manhattan" i muszę przyznać że już tam zrobił na mnie
ogromne wrażenie. Życzę mu dalszych sukcesów, bo na pewno zajdzie bardzo daleko!

Kasia3862

Zgadzam się, ale facet strasznie niski, o ile 167cm podane na filmwebie to prawda ;)

amas19

ale czy to ma jakieś większe znaczenie? :) ważniejszy jest charakter i osobowość, a Josh to równy koleś; jest taki miły, charyzmatyczny i nie robi z siebie jakiejś wielkiej gwiazdy ;)

amas19

Nie rozumiem, wzrost jest aż tak ważny żeby być świetnym aktorem? Myślę, że on również chciałby być wyższy, aby ludzie się z niego nie nabijali na każdym kroku, że np. Lawrence jest od niego wyższa, ale to nie od niego zależy. Raczej nie powinno się wspominać o takich rzeczach bo to na prawdę przykre za którymś tam już razem, wiem po sobie, bo jestem jego wzrostu.

wolfman49

wkurza mnie jak ciągle wypominają mu jego wzrost, ale najlepsze jest to że Josh nic sobie z tego nie robi, nawet sam potrafi z tego żartować, dodatkowo co roku jest uczestnikiem charytatywnego meczu, i tu zaznaczam, KOSZYKÓWKI ! gra bardzo dobrze i wzrost nie jest dla niego przeszkodą :)

Paulina_Hutcherson

Mnie tez takie coś irytuje, przecież to żadna różnica czy jest niski czy wysoki, ważne że jest dobrym aktorem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones