Josh HollowayI

Joshua Lee Holloway

8,6
5 897 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Holloway

Jako Swyer w Zagubionych gra strasznego suk*nsyna... ale i tak jest przy tym szalenie seksowny i pelno dziewczyn o nim marzy... hmmm... zobaczcie ze mimo wszystko dziewczyny lubia "prawdziwych" facetow a nie jakis tam metro cos tam :p

aasia_d

Zgadzam się całkowicie. Większość moich kumpeli twierdzi, że Ian Sommerhalter (Boone) był lepszy, bo był słodki. Ale Sawyer to prawdziwy facet:)

Ciri

Sawyer podoba mi się właśnie dzięki temu, że jest draniem. Ale nie to, że on jest zły, myślę, że bycie dobrym i miłym w stosunku do innego człowieka, według niego było by oznaką słabości. A on nie chce być i nie jest słaby. Ale zauważcie, że, choć Sawyer, jest męski, twardy, silny, taki prawdziwy macho, to nigdy nie uderzył kobietę, (choć według niektórych "prawdziwych facetów" trzeba od czasu do czasu przyłożyć kobiecie). Także jest po prostu ideałem, słodkim draniem, którego nie można nie uwielbiać. A Boone był słodki, ale wole jednak Swyera. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
galadriela

zgadzam sie w 100% :) jest niesamowicie pociagajacy jako Sawyer....

on jest BOSKI!normalnie kapitalnie go dobrali do tej roli! z wierzchu twardy niczym skała ,wewnatrz jednak wrazliwy,ale nie ukazujeacy tego mezczyzna...jak tu sie nie zachwycać?? on ma takie ekstra spojrzenie...najbardziej chyba wiarygodne było wtedy,gdy rozmawiał z Jack'iem o jego ojcu,takie...dobre.widac bylo po postaci,ze Soyer chce pomóc...ale jednak pozostał w tych oczach cien ironii,kpiny...idealne zagrane...
i poza tym ma swietną sylwetke i jest przystojhne;):D

Akatonka

on jest poprostu.. poprostu.... idealny :) a swietnie bylo tez zagrane "tylko mi nie współczuj" cala ta scena z 8 odcinka 1 serii. a juz za godzinke lost ;) ;)

użytkownik usunięty
ilmare

w ostatnim odcinku lost na tvp1....jak wyskoczyl po ster....ahhh bez koszuli prezentuje sie swietnie :D co tu ukrywac :D:D:D:D

co nie?? i jak swietnie pływa.... az milo popatrzec....:D taki umiesniony...ale nie napakowany(bo tego bym nie zniosla),ech...po prostu cudowny gosc...

Akatonka

fajne zdjecie :) stare bylo gorsze.....ale powaznie....bez koszulki wyglada swietnie-umiesniony,ale nie napakowany :)

aasia_d

łiiii jakieee sliczzznnne nowe zdiecie :P

pozdro dla fanek Sawyera:D:*

Mikka_3

nawet moja qmpela (zagorzala fanka Jacka) po tym odcinku z "klata" zaraz zaczela mi pisac komentarze na gg hehehe;)

aasia_d

Mraaaaaaaaaau! świetne mięsko, cudowny boski brutal :) I ten jego głos... Tylko patrzeć, słuchać i podziwiać. Bo na nic innego szans nie ma ... :)Pozdrawiam wszystkich wytrwałych widzów LOST ;)

aasia_d

Ej, ej BEZnickowa GIRL nie rozgaduj tu o naszych prywatnych rozmowach na gg;)

natalia_

mi się tam Matthew Fox podoba..choć Josh też jest niezły...

_Jacinda_

oh nemo sorry;) ale wiesz chcialam napisac cos sensownego wiec musialam przytoczyc Twoje slowa(lol)

BEZnickowaGIRL

Josh Holloway obawiał się, że jego bohater serialu 'Zagubieni' nie utrzyma się zbyt długo w obsadzie, ponieważ jest wyjątkowo antypatyczną postacią.

Aktor, który wcielił się w postać Sawyera nie spodziewał się, że tak wredny bohater zdoła przeżyć więcej, niż kilka odcinków.

'Kiedy po raz pierwszy przeczytałem scenariusz, pomyślałem sobie –‘Mój Boże, chyba nie powinienem nawet rozpakowywać walizek.'

Byłem pewien, że widzowie będą nienawidzić Sawyera, więc starałem się podkreślać wszystkie pozytywne aspekty jego osobowości. Scenarzyści obdarzyli go zaledwie cieniem człowieczeństwa, a ja postarałem się maksymalnie to rozbudować.

- Miałem nadzieję, że stworzę postać, którą widzowie będą lubili nienawidzić, bo wiedziałem, że jeżeli po prostu mnie znienawidzę, to nie zabawię w serialu zbyt długo. Na szczęście widzowie docenili moje starania.'
źródło
http://film.wp.pl/p/id,66340,m,pl,wiadomosc.html [film.wp.pl/p/id,66340,m ...]

Gitka

ojjjj slodki ten brutal....widzialam jego zdjecie w jakiejs gazecie i choc nie ogladam juz zagubionych :(:( (podziekowania dla tvp) to i tak ten facet robi piorunujace wrazenie!! a czy moglyb mi ktos powiedziec co sie z nim dzieje w drugiej serii lost?? bo bardzo mnie ciekawi...no i czy jest cos miedzy nim i Kate :p bo po to zaczelam ten temat:P

aasia_d

jasne :D oczywiście :d kurcze boski suk*in*syn:D ale ja tam go lubie za to ze ejst taki piękny :d i za to jego spojrzenie :D a Kate to zd*zira bo sie z jaciem lizała :D:P idiotka :d

madziszon

popieram :] jest wredny i złośliwy, a przy tym taki przystojny :] to działa na dziewczyny jak magnes =]

Moonwish

Zgadzam się, że Sawyer jest najlepszy:D !!!!!!!!!!!

aasia_d

ja zawsze wolalam "czarne " charaktery......................

aasia_d

Tak.Sawyer rulz!!I wcale nie jest taki zły to on jest w tym filmie prawdziwym bohaterem a nie jkis tam Jack :D

aasia_d

tak jest strasznie seksowny............=}

aasia_d

Nie no Sawyer jest prze booooski ;D kocham gościa ;D
Cyrkowe są jego docinki
Cyrkowe jest jego granie w 3 sezonie
Cyrkowe jest wszystko co jest z Sawyerem zwiazane :D
Normalnie pragne goscia ;D ma moze ktos jego numer?:D

aasia_d

właśnie dzięki temu jest taki seksowny!!!!:D gdyby był szlachetny niczym Jack to bym go tak nie uwielbiała:D

aasia_d

Niestety w 3 serii staje się szlachetny ^^ Może pod wpływem Kate? A może już po prostu ma dosyć tej maski twardziela? Nie wiem, ale i tak go lubię :) I odnośnie sceny miłosnej z Kate: boska, tylko, przydałoby się tę całą Lilly wykopać i wstawić tam mnie :P OK - żarcik (nieśmieszny, ale zawsze coś :P)Chociaż wiecie co jest dobijające: że ta cała Evangeline Lilly gra sceny miłosne z Joshem i jeszcze jej za to płacą!!! Heh... Niektórzy to mają fajne życie...

aasia_d

uuu...on jestes taki śliczniutki...taki sweeciak :) a jakie ma śliczne włoski. najlepsze w nim sa te włosy i te szarmanckie spojrzenie takiego drania :):*

beatakubala

No na prawde w Lost'ach jest świetny, gra Sawyera w tak przekonywujący sposób... nadał mu niepowtarzalny charakter,te jego teksty,spojrzenia czy pop orstu sam wygląd rozbrajają ;)!!! .

użytkownik usunięty
aasia_d

Czesto też postać ta, mimo swojej... uciążliwości dla otoczenia... okazuje się całkiem w porządku...:)

Mi podobało się przedstawienie Sawyera jako łobuza, policjanta i szefa ochrony w Dharmie:)

aasia_d

dziewczyny zawsze będą leciały na seksownych drani z hollywoodzkim zarostem i szelmowskim uśmiechem. takie słodkie lalusie szybko się nudzą bo przy nich żadnej laski ciarki nie przechodzą...grrrrrał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones