Joseph Gilgun

7,9
3 620 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joseph Gilgun

Ja p..., wygląda jak pięćdziesięcioletni menel.

jakubzmijzielina1

Dokładnie! A głos ma jak stary pedofil!

Fluss

Bardzo Ci współczuję Twoich doświadczeń ze starym pedofilem, ja na szczęście nie mam pojęcia jak brzmi głos starego pedofila, dlatego ciężko mi powiedzieć czy Joseph Gilgun właśnie taki ma.
A co do jego wyglądu. On w zasadzie wygląd ma dość przeciętny i dosyć typowo brytyjski, przypomina mi trochę braci Gallagher z zespołu Oasis. Do tego ma paskudne zęby i zazwyczaj robi kompletnie pokręcone miny, przez co wydaje się być wiele razy brzydszy niż faktycznie jest.
Bardzo dobrze, że nie wszyscy aktorzy są śliczni. Z buźką Johnny'ego Deppa raczej ciężko byłoby mu wiarygodnie wypaść w takiej roli jaką zagrał w "Lockout".

jakubzmijzielina1

Całe szczęścię, że chodzą po ziemi tacy piękni ludzie jak Ty :)

jakubzmijzielina1

dokładnie to samo pomyślałam ogladając Misfits, koleś gra nastolatka a wygląda na 40 i śmiesznie to wygląda w pokoju z batmanami jak leży na łóżku : P

Animalsowa

Gra dorosłego z zaburzeniami osobowości z ukrytym w sobie pieprzonym niedojrzałym dzieciakiem - jak sam o sobie mówi w jednym odcinku.

jakubzmijzielina1

Aż tak cię to razi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones