Joni Mitchell

Roberta Joan Anderson

8,6
5 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Joni Mitchell

I mało znana w Polsce - takie bynajmniej wrażenie odnoszę. Osobiście kocham jej utwory, polecam szczególnie kawałek - "Case of you" - został załączony do filmu Practical Magic z Kidman i Bulock. Podchodzi mi pod Tori Amos troszeczkę, może Jann Arden? Polecam!

użytkownik usunięty
katarzynkaa6

ja też ją bardzo cenię i podziwiam. hm, "Joni Mitchell podchodzi pod Tori Amos"? chyba odwrotnie. możesz się nie zgodzić ze mną, ale ja znacznie wyżej cenię Joni niż Tori, no i Joni zaczęła grać o wiele wcześniej niż Tori, bo pod koniec lat 60ych, najpierw z mniej znanymi muzykami, a później z takimi gigantami jazzu jak Herbie Hancock, Wayne Shorter, Jaco Pastorius, Pat Metheny, Don Alias i całą masą innych znakomitości świata muzyki, którzy zawsze ochoczo stawiali się na sesje nagraniowe artystki.

Katarzynko, serdecznie Cię pozdrawiam i polecam koncert Joni na dvd "Shadows and Light"

Wychwyciłaś mój błąd, rzeczywiście chciałam napisać odwrotnie:)) Już od dawna poszukuję dvd's zarówno Tori jak i Joni, tylko, że ciężko mi jest znaleźć w internecie:( może masz jakies ciekawe linki, na których mogłabym pooglądać jakieś koncerty? Youtube odpada - już tam wszystko przejrzałam :))

Również serdecznie pozdrawiam :))

Masz rację, moja pomyłka:) Chętnie obejrzałabym dvd z koncertów i jednej i drugiej ale ciężko jest je znaleźć w internecie:(( może masz jakieś linki, którymi mogłabyś się podzielić?:)

Również serdecznie pozdrawiam :))

użytkownik usunięty
katarzynkaa6

tu masz linki z rapidshare,

http://avaxhome.ws/music/Joni_Mitchell_Shadows.html

po ściągnięciu wszystkich 13 części otwierasz rar, wpisujesz podane na stronie hasło i rozpakowujesz plik tam gdzie chcesz, w ten sposób możesz mieć w całości świetny koncert Joni Mitchell :)) plik ma 1,23GB

ps "może masz jakieś linki, którymi MOGŁABYŚ się podzielić?".
nie jestem ONA tylko ON (:

pozdrawiam Katarzynkę, hej!


Plik ściągnę jak najszybciej:)) i oczywiście wrażeniami podzielę się w poście!:) Musimy troche rozkręcić to forum!:)

ps. O kurcze, strasznie przepraszam! Gubię się w tych loginach, ciężko jest mi czasem zgadnąć kto jest k a kto m. Wybacz:*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones