Jonathan DavisI

Jonathan Houseman Davis

8,2
34 oceny muzyki
powrót do forum osoby Jonathan Davis

był taki genialny w tym swoim czarnym, długim płaszczu...jak jeszcze był śliczniutki i szczuplutki. strasznie mu sie przytyło, a szkoda, bo był extra. na szczęście głos, talent i gust mu sie nie zmieniły.;)

Szalona_Pirania

Jestem fanatykiem KoRn-a i muszę stwierdzić skarbie, że to nie płaszcz a sutannę nosił na koncertach ;)

Gicu

dziękuję Kochanie, że nazwałeś mnie skarbem XD. i dziękuję też za poprawkę. ;)

Szalona_Pirania

Ależ proszę Kochanie - ;). Wiem ja to mam zapłon ;].

Gicu

Nie chodzi Wam przypadkiem o szkocką spódniczkę? Bo Davis nosił różne rzeczy, ale jego charakterystycznym ubiorem, nie był ani żaden płaszcz, ani tym bardziej sutanna - choć jak sięgam pamięcią tak raz ją nosił. Jego znakiem rozpoznawczym były zawsze jednak dudy i wspomniana spódniczka, ze względu na jego szkockie korzenie, no a teraz jeszcze od 10 lat jego zarąbisty mikrofon, autorstwa Hansa Gigera. W pierwszych lata Korna nosił jeszcze taki adidasowy dres.

Szalona_Pirania

Każdy był kiedyś śliczniutki i szCZuplutki ;) Nadal wygląda bosko na koncertach.A poza tym to jego głos mnie najbardziej kręci a nie to jak wygląda ;)

Szalona_Pirania

Od czasu pierwszej płyty grają coraz słabszą muzykę, a Davis robi się bardziej "normalny"...

Kaguro

ojcem został, wyrósł, w końcu poradził sobie ze swoimi problemami. Ja tam się cieszę i szczerze mu gratuluję, że w końcu odzyskał spokój i sobie życie poukładał, po tych wszystkich traumach została wspaniała muzyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones